Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Odebrali mu tři litry TUKU a napíchli mu je do ZADKU! Živý Ken Rodrigo Alves ukázal zohavené pozadí!

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves ukázal světu snímky ze své poslední operace! A ta byla pekelně náročná. Z těla mu lékaři odebrali tři litry vlastního tuku a napíchali mu ho nejen do obličeje, ale především do jeho pozadí. Stal se tak historicky prvním mužem, který tuto složitou a vysoce rizikovou proceduru podstoupil v tak vysokém množství.

Tuk mu byl odebrán ze zad, pasu a nohou. Liposukci si vyžádal především proto, že sám nabral na váze. "Zkoušel jsem cvičit, ale nejde to, ubližuje to mému tělu a to nechci," svěřil se Alves Daily Mailu. Za touto procedurou odcestoval až do dalekého Istanbulu, kde mu tým specialistů pomohl vyřešit jeho problém

Jehlou vpravený tuk do obličeje zabrání přirozenému stárnutí, ze kterého má Alves opravdu panickou hrůzu. "Doposud jsem prodělal 55 plastických operací a 107 procedur. Myslím, že se z živého Kena transformuji do Petra Pana. Nikdy nechci zestárnout a myslím, že proti stárnutí postupuji skvěle," přiznal se dále.

V Istanbulu pobyl deset dní, nechal si odsát a opět implantovat vlastní tuk, dále podstoupil tzv. upíří facelift, který vám smrtelně vyhladí obličej, za celý proces zaplatil třicet tisíc liber a spokojeně zase odfrčel domů.

Zatímco chystá světové turné, plánuje samozřejmě i další operace. Stále potřebuje opravit nos, jelikož po předchozích plastikách nemůže dýchat. Navíc plánuje chirurgický zákrok, který mu trvale změní barvu sítnice "Mám stovky čoček, tohle ale bude permanentní."

Hanlivým komentářům nevěnuje žádnou pozornost. "Nechci vypadat jako ostatní, chci vyčnívat. Někteří lidé se ptají, jestli jsem normální, ale já jsem. Nenarodil jsem se krásný. Hodně jsem trpěl kvůli šikaně, když jsem byl teenager. Měl jsem štěstí, že jsem s tím dokázal něco udělat!" tvrdí Alves.

Související články

Další články