Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Odchody ze StarDance: Vysmátí Adamczykovi, Maršálek s partnerem i hravá dcera Kubelkové

Odchody ze StarDance.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 63 fotografií
Odchody

Sobotní přenos StarDance byl plný emotivních chvilek i zábavných momentů. Osmé kolo nakonec opustili cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková, do dalšího kola tak postoupili snowboardistka Eva Adamczyková, herečka Darija Pavlovičová, kajakář Vavřinec Hradilek a moderátorka Iva Kubelková. Redakce eXtra.cz byla během celého sobotního přenosu na místě a v galerii se můžete podívat, s kým a v jaké náladě opouštěly hvězdy večerní natáčení.

Snowboardistka Eva Adamczyková odcházela ze sobotního živého přenosu StarDance se svým manželem Markem Adamczykem, jejich milovaným pejskem a také kamarády. Úsměvy měli všichni široké a bylo vidět, že mají dobrou náladu. Svého pejska navíc velmi teple oblékli, jelikož venku panují veliké zimy a nechybí ani sníh.

Moderátorka Iva Kubelková opouštěla natáčení se svým partnerem Georgem Jiraskem a mladší dcerou Karolínou. Ta měla problém dostat se do auta, a to kvůli mrazu.

Vysmátí účastníci

Vypadlík ze StarDance Josef Maršálek měl po svém boku milovaného přítele Petra. Spolu také odcházeli a dobrá nálada je neopouštěla. Zřejmě si konečně oddychli, že budou moci strávit více času spolu.

Redakce eXtra.cz zachytila při odchodu také kajakáře Vavřince Hradilka s jeho manželkou Lucií. Smích je taktéž neopouštěl, Vavřinec dokonce vyšel do mrazu jen v košili a s batohem na zádech. Místo toho, aby následně nasedl do manželčina auta, rozhodl se jít s dvěma dalšími lidmi pěšky.

Na to, kdo další a s kým odešel, se podívejte v galerii.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

StarDance 2023

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřilo své taneční schopnosti deset osobností. Finále StarDance 2023 se uskutečnilo v sobotu 16. prosince 2023.

StarDance 2023 - soutěžící, finále

Související články

Další články

Nejnovější kauzy