1. Agáta Hanychová/Alban Jusufi aneb Hádej, kdo jsem, ale nemáš šanci

Agáta už se tahala s leckým včetně dvou latentních gayů, ale její „strop“ byl sedm let starý letní úlet s mladíkem jménem Alban Jusufi, se kterým ji na koupališti seznámil společný kamarád a Albanův bratranec. Kdo Agátě nabulíkoval, že je chlapec Němec, už se dnes neví, ale když k tomu sám Alban ještě přihodil informaci, že je i fotbalista, měla modelka jasno o zářné budoucnosti. Na konci léta přišla první krize, když si Aguš vydupala v rámci píárka odjezd na dovolenou zadara s kretény Uwou a Lucasem, což Jusufi těžce nesl, protože se s ním nepočítalo, samotnému se mu připlácet nic nechtělo a stejně ho za křena výprava nechtěla a k tomu modelka odmítala uposlechnout jeho rozkaz neodlétat, přičemž dnes by s dvojicí dýdžejů a ještě na Džerbu neletěla ani za peníze.

Po návratu došlo k náhodnému odhalení, že Alban není Němec, ale kosovský Albánec, což podle jména neměla Aguš šanci zjistit, a jen se usmířili i po této lži, došlo v den Agátina říjnového svátku k brutální hádce, o které dodnes oba tvrdí něco jiného. On, že jí prostě dal kopačky a ona to nedala, ona, že to bylo proto, že právě tehdy se ukázalo, že Jusufi nejen že není Němec, ale namísto Bundesligy nebo jiné profi soutěže čutá jen rekreačně a profesí je …kadeřník!!!

Vztah uzavřel symbolicky sám lazebník, když o týden později prohlásil památnou větu: „Bůh mi musel zavřít oči, když jsem ji potkal“ a hned představil nové děvče, poloviční Němku Denisu, před kterou ovšem nemohl předstírat, že je Němčour a tak to také nedopadlo.

Agáta se svým fotbalistou, který se mamince líbil, protože cash. Jakmile se z něj vyklubal kadeřník, znelíbil se oběma najednou.

2. Josef Kokta/Alena Koktová aneb Miláčku, pořád jsem na chatě!

Josef Kokta (57) byl de facto miliardář a patřilo mu nejen vydavatelství Česká Hudba, ale i polovina billboardů v zemi. A pak, někdy v roce 2000, přišla katastrofa, kterou Josef dodnes zve štěstím, z Brna dorazila do Prahy jistá Gábina Partyšová (36), po několikaměsíční sondáži po boháčích narazila na Pepu, který jí slíbil, že udělá díru do světa nejen coby moderátorka, ale i zpěvačka, a na to Gábina slyšela. Její kariéra, nebo vlastně dvě kariéry (moderátorka jako zpěvačka vystupovala coby vlastní dvojče Rebecca) ho stály majlant a i přesto, že jejími cédéčky šel maximálně podložit stůl na verandě, Pepa to rval dál a byly to někdy neuvěřitelné počiny, Karel Svoboda se dodnes otáčí v hrobě při vzpomínce na show při svých 65. narozeninách, kam Pepa milenku protlačil mezi legendy. Po dvou letech se Kokta rozloučil s manželkou a dvěma dětmi (11, 18) a než se po dvou letech konečně rozvedl za řevu své ex, že investuje miliony do Gábiny a na děti necáluje, předvedl spektakulární odchod od rodiny, kterou po devatenáctiletém manželství opustil historickým fíglem. Slovo má Alena Koktová: „On se prostě jednou v pátek sebral s tím, že si jede odpočinout na víkend na chalupu, kam skutečně odjel, a už se z ní nikdy nevrátil.“

Manželku Alenu vyměnil Kokta za Partyšovou a rozvod ho stál majlant, což nebylo nic proti Gábině no a zbylé stamiliony prošustroval na burze. Chudák Ornelle, která ho fakt miluje, zbyly jen oči pro pláč a sponzoři v podobě zadlužených rodičů.

3. Petra Faltýnová/Martin Ručinský aneb Těhotnou ji nečekaně neopouštěl!

Na tenhle vztah, který vzal za své na podzim 2006, se dlouho vzpomínalo, protože to nebyl vztah, ale Waterloo, což ostatně Faltýnová dodržuje dodnes, na rozdíl od „Růči“, který se po zkušenosti s Faltýnovou rozhodl do smrti brousit rajdy z Kozího plácku a ráno je místo nabídky chození vypakovat ksicht neksicht, kozy nekozy, protože na věrnost žen nelze po vztahu s Faltýnovou věřit ani v případě, že vám zbudou nějaké peníze.

Martin nebyl svatoušek, ale Petra už tehdy nedala nikomu, kdo si neřekl. Do toho opakovaně udržovala „kontakt“ se svým letitým sponzorem a učitelem mlynářství Ázou, který hokejku s tehdy čerstvou smlouvou v St. Louis nemohl vystát a snažil se opatrného a spořivého bruslaře přebíjet dary, kterých se tak jako v případě červeného porsche navíc odmítala vzdát. Když navíc Ručinský přišel na to, že mu Petra zahnula fakt nevhod (měsíc po zásnubách, měsíc do svatby a předmanželské smlouvy ještě tak nefrčely), dokázal se vzepřít životní chybě a roztrháním již natištěných svatebních oznámení připravil Faltýnovou o životní jackpot, čímž ale rozchod teprve začínal. Faltýnová následně rozmlátila poršáka od věrného psa Ázy na cimprcampr a aby Ručinský vyměkl, začala médiím potvrzovat informaci, že je těhotná. Než se Ručinský před odletem do USA na začátek sezony rozhodl, zda ji zabít, nebo si ji tedy přeci jen vzít, dostala Petra od „někoho“ nové porsche, tentokrát žluté, a hokejista do smrti nezapomene, jak ho braly hned dva infarkty za sebou. První, když zjistil, že Petra lže, že si vůz koupila za své našetřené peníze (hihi), a druhý, když „někdo“ pustil bulváru zvěst, že vůz měl koupit sám Růča coby omluvu za svou nevěru!

S Faltýnovou od té doby nepromluvil a až na letišti mu prý tehdy došlo, že butik, který tam jeho expredátorka rok provozuje a rovněž si na něj „vydělala“ v Miláně, patří pochopitelně také Ázovi, kterému jaksi Petra měla co splácet… Škoda že to tehdy nesledoval Leoš (38).

Růča u Porsche, které měl koupit, coby omluvu za nevěru, ale oficiálně si ho koupila Petra, jež to tvrdila, zatímco v reálu jí ho zřejmě pořídil Ručínského sok Áza, se který byla nevěrná ona Růčovi! To je úlet co?