Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Odchod manžela, problémová dcera a budoucí zeť kriminálník: Linda Finková zažila v životě už leccos

Pavlu si oblíbila i Richardova manželka Linda Finková, se kterou nesdílí společnou domácnost devět let.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
rány osudu
Zpěvačka a textařka Linda Finková slaví dvaapadesáté narozeniny. Za poslední roky musela sympatická blondýnka ustát nejednu složitou situaci. Před téměř osmi lety se od ní odstěhoval manžel Richard Genzer, na nějakou dobu s ní přestala komunikovat i dcera Viktorie a o pár let později musela řešit jejího přítele, který v roce 2017 usmrtil osmnáctiletou dívku na Orlické přehradě.

Linda Finková (52) působí jako silná žena, kterou jen tak něco nerozhází. S odchodem manžela Richarda Genzera (53) za jinou ženou se nemohla dlouho smířit, i tak ale po nějaké době začala znovu žít a i ona si našla nového partnera.

Dcera ji nepodpořila

V době, kdy se s Geňou rozcházeli, přišla i nečekaná kudla do zad od dcery Viktorie. Ta se zanedlouho po otci odstěhovala z domu také. Kam jinam než za tatínkem. Pro Lindu to znamenalo velkou podpásovku. V době, kdy potřebovala podpořit, ji její nejbližší duše opustila. Pět měsíců se s tehdy pubertální dcerou ignorovaly. Poté se Viktorie vrátila sama a už u maminky zůstala. Dodnes má ale devatenáctiletá Viktorie svou hlavu a Linda v jednom z rozhovorů přiznala, že je na ni dcera občas pěkně drzá.

Budoucí zeť zabil mladou dívku

Nemalé nepříjemnosti koučce z pořadu Tvoje tvář má známý hlas způsobil i dceřin přítel Christoph Steinert, který v roce 2016 usmrtil na Orlické přehradě osmnáctiletou Simonu, která se na pramici projížděla se svým přítelem. Soud ho za usmrcení z nedbalosti potrestal tříletou podmínkou a osmiletým zákazem řízení plavidel. Zároveň měl zaplatil rodičům dívky 1,4 milionu korun jako nemajetkovou újmu.

Lindino vyjádření

Proti tomuto rozhodnutí se tehdy dvacetiletý Christoph odvolal. Do loňského roku rodiče Simony z této částky neviděli ani korunu, a tak právník Simoniny matky Šárky Jarolímkové podal návrh na exekuci. Linda Finková svého zetě do krve bránila. „Splácení začne, zatím je to student. On se mi stará o firmu, až začne vydělávat, všechno začne splácet,“ uvedla loni pro eXtra.cz Linda a dodala, že je Christoph z celé situace nešťastný a až to bude trochu jen možné, své pohledávky vůči pozůstalé rodině začne plnit.

Přes všechny rodinné peripetie přejeme Lindě všechno nejlepší!

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy