Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Odchod Jardy Jágra z Calgary je za dveřmi: Zamíří zpátky do Česka?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Je to téměř jisté, Jaromír Jágr (45) končí v kanadském hokejovém týmu Calgary Flames. Český útočník se ocitl na listině nechráněných hráčů. Do pondělního večera si ho odtamtud může vzít kterýkoliv tým z NHL. Jde však o nepravděpodobný scénář, ve hře je i pro české fanoušky mnohem lákavější alternativa.

Naposledy nastoupil na led před necelým měsícem a nyní vše nasvědčuje tomu, že si Jaromír Jágr v barvách hokejového týmu Calgary Flames už nezahraje. V ohrožení je také jeho pokračování v samotné NHL.

Jágr je umístěn na listině nechráněných hráčů. To znamená, že si o něj může říct kterýkoliv klub. Už zbývá ale jen několik hodin, aby tak některý mohl učinit. Jestliže k tomu nedojde, může Jarda kontrakt s klubem ukončit, nebo se jet rozehrát do Kladna s tím, že by se pak do Calgary ještě vrátil. Kanadská média jeho pokračování v NHL zpochybňují.

Byla by velká škoda, kdyby teď Jágr z NHL odešel. Chybí mu totiž „pouze“ 35 startů k překonání rekordu, jenž drží Gordie Howe. Už dnes večer se dozvíme, kam nakonec povedou další Jardovy kroky.

Související články

Další články