Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Odchod Dany Morávkové z Ordinace?! Seriál ji dohání k naprostému šílenství!

Zdroj: Profimedia.cz/repro TV Nova
+ Dalších 32 fotografií
Ordinace
Dana Morávková (47) prožívá jedno z nejtěžších období. Sympatická herečka se nepředstavitelně trápí kvůli natáčení Ordinace v růžové zahradě. Až tak moc, že si musí od seriálu odpočinout!

Dana Morávková (47) ztvárňuje Zdenu Suchou v nekonečné Ordinaci v růžové zahradě dlouhých deset let. A hraní v nejsledovanějším českém seriálu ji ani po takové době neomrzelo.

V posledních týdnech se ale kvůli Ordinaci začala trápit. Spolu s Janem Čenským (57) totiž natáčejí psychicky náročné scény o zmizelé seriálové dceři Haničce. „Je to peklo, točíme už duben a Haničku jsme ještě nenašli,“ svěřila se Morávková deníku Aha! s tím, že trpí občasnými nočními můrami.

„Tohle točit je pro nás s Honzou Čenským takovej zlej sen. Jsme oba rodiče a známe ten pocit, když třeba jenom na setinu sekundy nevíme, co se s naším dítětem děje, to se vám úplně zastaví srdce,“ stýská si sympatická herečka.

Morávková naštěstí našla vysvobození ze stresujícího natáčení. Začala znovu účinkovat v muzikálu Trhák v Divadle Broadway, kde ztvárňuje postavu listonošky Ticháčkové. „Potřebuji si opravdu trošku odfrknout od vystresované Zdeny Suché, které se ztratila dcera,“ uzavřela. Naštěstí ale nehrozí, že by se kamenická nemocnice musela obejít bez Zdeny.

Související články

Další články