Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Odborník na plastiky zhodnotil české missky: Která by podle něj potřebovala vylepšit fasádu?

+ Dalších 29 fotografií
V Česku jsou v současné době minimálně tři soutěže krásy. Plno lidí se už v tom začíná ztrácet a nikdo se ve vítězkách neorientuje. My jsme tentokrát poprosili odborníka na plastickou chirurgii Roberta Pauláta, aby srovnal vítězky z dvou rozdílných soutěží. Blonďatá kráska je vítězkou Supermiss a brunetka nejnovější Českou Miss. Která z nich je ale dokonalejší?

Lea Šteflíčková se minulý víkend stala Českou Miss 2018 Dojetí z výhry neskrývala a těsně po vyhlášení byla ohromně šťastná. Od té doby se nejenom na sociálních sítích řeší její vzhled. Jedni jsou přesvědčeni o tom, že je tuctovka, druhým se ohromně líbí.

Tak to ale bývá se všemi královnami krásy. Nikdy se lidé nedokážou shodnout na tom, zda jsou opravdu půvabné, nebo se porota šeredně zmýlila. Druhou vítězkou konkurenční soutěže Supermiss se stala Adéla Karasová

Blonďatá kráska vypadá doslova jako andílek. Která z nich je ale rozkošnější a jaká z dívek by potřebovala trochu vylepšit? Na to jsme se zeptali odborníka na plastické zákroky a ředitele kliniky Medico Beauty Roberta Pauláta

"Adéla je velmi krásná dívka. Její proporce v obličeji jsou absolutně symetrické, tak jak by měly být. Má úžasné souměrné rty a plné zuby. Celkový výraz působí velmi přirozeně. Adéla je přirozená kráska, není vyumělkovaná. Jediné, co bych jí doporučil, je zvětšení prsou, což by Adéle pomohlo," okomentoval vítězku Supermiss Adélu Karasovou.

"Lea také nemá žádná prsa, takže by si je klidně mohla nechat zvětšit. Kdybych měl ale zhodnotit tyhle dvě krásky, tak obě vypadají skvěle. Lea je více modelkovský typ a Adéla ve mně evokuje zase tu typickou královnu krásy," zhodnotil obě vítězky.

Související články

Další články