Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Odborník na britskou monarchii: Za vše může Meghan, z prince Harryho vysála život

Princ Harry a Meghan Markle.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 14 fotografií
manipulace
Odborník na britskou královskou rodinu v rozhovoru pro magazín Focus Hug Vickers promluvil o krizi a potvrdil to, co si veřejnost už měsíce myslí - za vším stojí Meghan Markle (38). Ta má prince Harryho (35) omotaného okolo prstu. Zatímco ona způsobila bouři, její manžel je v jejím středu a musí poslouchat.

Za současnou krizi v britské královské rodině podle historika, který aristokraty osobně a dobře zná, může Meghan Markle (38). Ta prý udělala dusno a princ Harry už se s ní jen veze. Jeho samotného pak, především po svatbě, změnila k nepoznání.

Odborník na britskou monarchii tvrdí, že Harry prošel nepěknou transformací. „Harryho znám od jeho dětství. V minulosti byl plný života a byl pro každou legraci. Tak tomu už ale není, v loňském roce jsem ho viděl několikrát a vždy vypadal nešťastně a nepříjemně,“ uvedl historik.

Během pondělního summitu byla projednávána budoucnost Meghan a Harryho coby členů královské rodiny. To, že Meghan nebyla přítomna, bylo podle odborníka výhodou. Královna Alžběta II. a princ Charles měli možnost zjistit, co Harry doopravdy chce. Tedy, jestli to on sám vůbec ví,“ doplnil odborník.

Megxit

V prohlášení, které bylo palácem vydáno krátce po skončení summitu, královna uvedla, že nechá Harryho a Meghan žít vlastním životem. Královské povinnosti už nebudou muset plnit a další podmínky jejich ukončení působení v královské rodině budou vyjednány. Pár tvrdí, že se chce finančně zaopatřovat sám, lid proto volá i po odebrání titulů, které do jejich peněženek samy o sobě přivádějí nemalou částku.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy