Olivie Žižková (42) je česká rádoby zpěvačka, která se do podvědomí lidí dostala převážně skrz svůj největší a nejpříšernější hit Evropo dýchej. Po jeho zveřejnění se okamžitě stala modlou pro polovinu nepříčetných a dementních Čechů.

Jestli si někdo myslel, že tahle písnička byla vrcholem její trapnosti, tak jste na omylu. Zanedlouho po jejím zveřejnění byla pozvána do DVTV, kde si absolutně nedokázala obhájit své názory, jasně ukázala, že o problematice uprchlíků má naprosto zkreslené názory a vlastně neví vůbec nic a je kompletně mimo.

Ale ani taková ostuda ji nezastavila předtím, aby skládala své odrhovačky dále. V současné době zplodila prezidentskou hymnu, která pěje ódu na Miloše Zemana (73). Vymyslela opravdu originální název Zeman na Hrad a pravděpodobně dle kvality jí s tím opět pomáhal její kolotočářský manžel.

Olivie pravidelně hloubí dno a nyní se zdá, že se konečně dopátrala jeho konce. Ovšem u téhle paní si nejsem jistí, zda za půl roku nesloží ještě něco příšernějšího. Poslechnutí písničky z dílny české nedoceněné zpěvačky je pouze na vlastní nebezpečí.