Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Od Vondráčkové se odvrátil přítel: Ostrá slova pro eXtra.cz o jejím chování k Plekancovi!

Stanislav Dvořák a Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
exkluzivně
Ještě před pár týdny byl tím nejbližším člověkem, který by se za ni bil až do poslední kapky krve. Dnes je ale vše úplně jinak! Řeč je o Stanislavu Dvořákovi, producentovi, který často Lucii Vondráčkovou (38) po oznámení rozvodu utěšoval a dokonce s ní pár posledních měsíců bydlel v Kanadě. Jenže vše se změnilo, podle našich informací kvůli penězům.

Stanislava Dvořáka dokonce média začala mylně považovat za nového Lucčina přítele, protože ji doprovodil na jednu ze společenských akcí. Pak ho lidé zahlédli i na pražské Ruzyni, jak s Vondráčkovou kráčí k odbavení směrem Montreal. Prostě byl její nejbližší duší, který za ní stál v dobrém i ve zlém.

Hádka o peníze

„Jsem tu kvůli filmu. Připravujeme Hotel Limbo. Už se těším zpátky na českou kuchyni,“ svěřil se nám v říjnu Stanislav. Před pár dny se ale nečekaně vrátil do Česka a redakce eXtra.cz získala informaci, že mělo dojít k drsné rozepři.

„Bylo to kvůli penězům. Rozhádal se s Františkem Vondráčkem (příbuzný Lucky a její velký veřejný zastánce, pozn. red.) a Martinou Adamcovou. A asi ho naštvala i Lucie, protože měl hrozit, že pokud se s ním nevyrovnají, zveřejní něco, co by se jí opravdu vůbec nelíbilo,“ dozvěděli jsme se od zdroje, kterému po předchozích zkušenostech nemáme důvod nevěřit.

Dostaňte ji domů!

„Vůbec nevím, co vám mám na to říci,“ divil se Standa, když jsme ho s našimi poznatky konfrontovali. „Pokud je to pravda, tak to potvrďte, pokud to pravda není, tak to radikálně popřete,“ radili jsme mu. „Tak Perfect Kíss, skončil, jak skončil, ale dluhy Martiny Adamcové s naší firmou nesouvisí. Víte co? Pošlete mi otázky, obratem vám odepíšeme, ať narovnáme informace té druhé strany,“ řekl nám.

Pak nás ale překvapil hodně otevřeným prohlášením. „A už dostaňte tu Lucku zpátky domů. Vždyť ty děti musí být taky s tátou,“ šokoval nás. Fakt se evidentně s Lucií Vondráčkovou (38) nerozešel v nejlepším.

Výsměch Lucii

Později jsme probírali lži, které kauzu rozvodu Plekance s Vondráčkovou provázejí.

„To je stejné jako teď, že děti měly říct, že nepojedou domů. To mi přijde jako úlet,“ smál se Stanislav Dvořák, který této teorii zřejmě moc nevěří.

Madam Komplikace

„Lucie je komplikovaná bytost, co víc na to mám říct?“ dodal rezignovaně její bývalý nejlepší kamarád.

Na slíbené odpovědi na položené otázky zatím stále čekáme, hned, jak dorazí, je zveřejníme.

Související články

Další články