Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Od velké lásky k ignoraci: Gulaši po rozchodu Vlaďku Erbovou naprosto odřízl

Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
ROZEPŘE
Byla to velká láska, teď je ale jejich vztah v troskách a nezdá se, že by se jim ho ještě někdy podařilo znovu vybudovat. Manikérka Vlaďka Erbová (37) a extraligový hokejista Michal Gulaši (32) jsou už několik týdnů od sebe a podle informací naší redakce se jejich odloučení ještě víc prohlubuje.

„Michal ani o píď nezměnil své přesvědčení a návrat k Vlaďce kategoricky vylučuje. Ba co víc, oni se už ani vůbec nevídají. Úplně ji od sebe odstavil, není mezi nimi jediný kontakt. Nechce ho.

Vlaďka sice do poslední chvíle doufala, že by mohla mít štěstí a podařilo by se jí dobré bydlo s Gulašim opět zachránit, ale asi už i ona pochopila, že tentokrát je šance mizivá,“ prozradil redakci eXtra.cz zdroj blízký hokejistovi a prakticky již bývalé modelce.

Proč Gulaši rozdával kopačky, o tom se horečně spekulovalo. Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost, že Vlaďka (37) má podle některých takovou náturu, že všechno musí být po jejím, umí být panovačná a také i ty nejméně podstatné maličkosti dokáže rozebírat do úmoru celé hodiny.

Momentálně brněnská usedlice se nedávno objevila na festivalu v Karlových Varech, kde sice rozdávala úsměvy, ale když se na ni nedívaly objektivy fotoaparátů, vypadala velmi napjatě. Asi si uvědomuje, že rozpadem vztahu přišla možná o životního partnera.

Související články

Další články