Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Od úterý se má počasí zkazit: Slunečné dny nahradí bouřky a déšť!

Počasí se má zkazit.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
V posledních týdnech jsme si teplého počasí užívali až nad hlavu. Teplé a slunečné počasí vyhnalo lidi k vodě, koupaliště jedou na plné obrátky a všichni jsou nadšení, že je tady konečně to pravé léto. Bohužel od úterý se má počasí rapidně změnit. Obzvlášť na Moravě a ve Slezsku má docházet k mohutným bouřkám. Jaký bude zbytek týdne?

Úterní ráno bude ještě slunečné. Na většině území Česka očekávejme jasno až polojasno. V odpoledních hodinách by se mělo ale počasí rapidně zkazit. Bude přibývat kupovitá oblačnost, na východě místy s přeháňkami a bouřkami.

Na ostatním území očekávejme ojediněle přeháňky nebo bouřky. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C, informuje ČHMÚ. Ve středu čekejme během dne při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky, zejména na jihu a jihozápadě území. Nejnižší noční teploty 15 až 11 °C.

Čtvrtek a pátek se ponesou ve velmi podobném duchu. Polojasno až oblačno a místy přeháňky nebo bouřky, ojediněle i silné. Nejnižší noční teploty 16 až 12 °C.

Pokud se chystáte v pátek někam na víkend k vodě, tak zpozorněte. Má být většinou oblačno, ojediněle, během dne na většině území přeháňky nebo občasný déšť, místy bouřky. Večer ubývání srážek. Nejnižší noční teploty 17 až 13 °C. Nejvyšší denní teploty 24 až 28 °C.

Ani nadcházející víkend vás nejspíše moc nepotěší. Srážek nebude bohužel ubývat. Většinou čekejte oblačno, na většině území přeháňky nebo občasný déšť, místy bouřky. Nejnižší noční teploty 17 až 12 °C. Nejvyšší denní teploty 23 až 28 °C.

Související články

Další články