Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Od Událostí k rozhovorům: Půvabná Daniela Písařovicová se pochlubila novou prací

Zdroj:
nová příležitost
Daniela Písařovicová míří do DVTV. Moderátorka s výrazným obočím oznámila svůj odchod z České televize už v první polovině prosince. Po šestnácti letech se rozhodla jít o dům dál. A opravdu se posunula obsahově o dům dál. Z Událostí a Událostí, komentářů přešla rovnou k rozhovorům, které bude dělat po boku kolegů Martina Veselovského a Daniely Drtinové v DVTV.

"Nový rok, nové výzvy i nové začátky... A jeden takový nový start v DVTV vám dnes konečně můžeme představit. Čeká nás náročné období a my chceme být připraveni. Jsme hrdí, že náš tým už brzy posílí nová moderátorka Daniela Písařovicová. Věříme, že se vám její rozhovory budou líbit," stojí na Facebooku DVTV. "My přejeme Daniele i vám úspěšný start nového roku a jen samé pracovní i osobní úspěchy," přáli nové posile moderátoři Martin Veselovský a Daniela Drtinová

Daniela Písařovicová oznámila svůj odchod z České televize 11. prosince. Po 16 letech se rozhodla, že je na čase se posunout jinam. Pro eXtra před časem řekla, že si chce ale nejprve odpočinout a tvrdila, že plány do budoucna zatím nemá. "Nemám, nemám, zatím vím, že budu odpočívat teď pár měsíců a ono se to pak nějak všechno vyvrbí, jak má," uvedla tehdy Písařovicová.

Písařovicová do DVTV nastoupí až 1. května, přesněji 3. května v pondělí. Těch pár měsíců odpočinku tedy opravdu splní. Daniela prý sleduje moderátorskou dvojici od samého začátku a líbí se jí, jaké rozhovory dělají a jak je dělají. "Tak doufám, že vám to nepokazím," zavtipkovala zkušená moderátorka z Událostí a Událostí, komentářů.

Související články

Další články