Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Od tváře jako omalovánky k přirozenému vzhledu: Jak se proměnila opuštěná Jitka Boho

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Oslavenkyně
Jitka Boho dnes slaví své 28. narozeniny a málokdo by věřil, co už má tato vítězka soutěže Česká Miss 2010 za sebou. Vdala se, vychovává téměř čtyřletou dcerku Rosálku a před pár měsíci vyšlo najevo, že svého manžela Lukáše opustila. Jitka už zažila v soukromém životě hodně. I stran svého zevnějšku se tato zpívající kráska hodně změnila. Jak šel čas s Jitkou Boho?

Jitka Boho je nejen krásná, ale i talentovaná. Kromě úspěchů v soutěži krásy se dokázala prosadit i na poli hudby a dnes je muzika tím, co ji nejvíce baví a naplňuje. Od doby Miss se hodně změnila a je vidět, že některé věci ve svém životě přehodnotila.

Méně je více

Možná si Jitku ještě pamatujete jako dívku, která se ráda a výrazně líčila. Dokonce byla přirovnávána k chodské truhle. Až tak se dokázala Jitka "zmalovat". Ty doby jsou už ale dávno pryč, od výrazného líčení i cingrlátek upustila a dnes je z ní někdo zcela jiný. Sama poznala, že méně je více a "boho styl", podle kterého se shodou okolností i jmenuje, jí sluší nejvíce.

Krach manželství

Stylová rodinka už je ale minulostí. Před pár měsíci Jitka oznámila, že se od manžela Lukáše odstěhovala a s Rosálkou žijí u Jitčiných rodičů na Moravě. I když slovo rozvod se aktuálně ještě neobjevilo, manželé žijí odděleně a jen těžko říct, jestli se k sobě někdy dokáží vrátit.

Za rozpadem vztahu údajně stála fatální rozdílnost povah obou partnerů, nedostatek financí a také to, že spolu byli nonstop - vychovávali dceru Rosálii a do toho tvořili muziku. Co za krachem jejich vztahu opravdu stálo, vědí jen oni sami.

Jitčini muži

Jitčiným dlouholetým přítelem byl výživový poradce, trenér a produkční Miroslav Cipra, který byl o dvacet let starší. Jejich vztah trval od soustředění České Miss 2010 do března 2014. Rozešli se i přesto, že se v létě 2013 zasnoubili. Od května do července 2014 pak Jitka chodila s Adamem Klavíkem, finalistou soutěže Muž roku 2012. Od listopadu 2014 žila s Lukášem Boho, za nějž se v červenci 2015 provdala. Nyní žijí v odloučení.

Související články

Další články