Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Od teď už budete vědět, do čeho jdete: Podle prstu na ruce poznáte velikost penisu! Víte, o který prst jde?

Stačí jeden pohled a máte jasno.
Zdroj: archiv
Od teď už bude vše tak jednoduché. Znáte ten pocit, kdy jste natěšená na velkou akci, ale když pak svléknete trenýrky, najdete ubohého kašpárka? Tak přesně tomu je teď konec. Jeden pohled na partnerovu ruku vám prozradí, jak je váš milý obdařen. Víte ovšem, na který prst koukat?

Asi jste už slyšeli tisíce rad, jak podle délky prstů poznat délku penisu svého partnera. Já jsem naposledy slyšela teorii o tom, že pokud muž prostředníček natáhne co nejvíc ke svému zápěstí, což je jeden bod, a pak ho zase vrátí do původní pozice, kde na konečku prsteníčku najdeme druhý bod, po změření vzdálenosti mezi body zjistíme velikost partnerova penisu.

Dnes ovšem přicházíme s něčím podloženým. Vědci z univerzity Cachon v Jižní Koreji se pustili do skutečně zajímavého výzkumu. 144 mužům změřili penis v klidu a v erekci a poté změřili i délku jednotlivých prstů. No a závěr? Podívejte se muži na ukazováček a prsteníček. Čím menší je rozdíl v jejich délce, tím větší penis se v kalhotách ukrývá.

Dále můžete vyzkoušet i metodu, kdy dá muž prsty do pistolky, tedy natáhne ukazováček a palec, ostatní prsty jsou v pěsti. Získáte tvar písmena L, ale také přesný rozměr partnerova penisu. Dá se říct, že záhady o mužském přirození jsou rozluštěny.

Související články

Další články