Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OD TĚCHHLE STRAŠIDEL SE NEUČTE! Kdo vypadal ve Varech jako ze sekáče a v neforemném pytli?

Nevkus stále vládne světem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
I když už se české celebrity dost poučily z předchozích let a snaží se dát na rady stylistů, někdo v tom stále pokulhává. Mezinárodní filmový festival je sice za námi, ale pojďme se ještě podívat, kdo je na tom s módou dost bledě.

Největším překvapením červeného koberce v Karlových Varech byla herečka Jiřina Bohdalová (85), která vypadala, jako by se zapomněla převléknout z nevzhledného županu. Jenže kupodivu šlo o luxusní róbu za 150 tisíc korun, ale nejenže ji herečka zapomněla přežehlit, navíc jí přidávala kila a působilo to, jako by na sobě měla negližé.

Ale rozhodně nebyla sama, kdo propadl až na samé dno módního pekla a udělal víc ostudy než parády. Třeba taková samozvaná blogerka přes oblečení Nikol Kouklová by se měla probudit ze svého snu a začít se oblékat přiměřeně akcím. Vypadala, jako by vyšla z domu hrůzy.

Jenže tyto dvě byly jen špičkou ledovce pekla, co některé hvězdy předvedly. Tak se společně podívejme, kdo by příště měl radši zainvestovat do rad stylisty a neoblékat se ani náhodou sám.

Související články

Další články