Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Od tebe to sedí, debile: Babiš se pustil do Kalouska s Topolánkem a takhle to schytal

Od tebe to sedí, debile: Babiš se pustil do Kalouska s Topolánkem a takhle to schytal
Zdroj: profimedia / se souhlasem M. Kalouska / koláž eXtra.cz
hádka

Premiér Andrej Babiš (ANO) se pustil do Miroslava Kalouska a expředsedy ODS Mirka Topolánka, kteří spolu zašli na pivo. Označil je za korupčníky. Načež se Babiš dočkal rázné reakce od Topolánka: "Od tebe to fakt sedí, debile".

"S kamarádem na pivě. Netvrdíme, že jsme všechno dělali dobře a že se nám všechno povedlo. Jsme si ale jisti, že naše úmysly vždycky dobré byly. A nebyli jsme ani sobci, ani lháři, ani srabi," uvedl na svých sociálních sítích Miroslav Kalousek ke snímku s Mirkem Topolánkem. Příspěvkem zřejmě zavzpomínal i na období, kdy byl Kalousek v Topolánkově vládě ministrem financí a příspěvek tak nenápadně mohl i uvést směrem k Andreji Babišovi.

Od tebe to fakt sedí, debile

Netrvalo dlouho a premiér se k příspěvku skutečně vyjádřil. Zdá se, že ho velmi nakrknul. "Největší korupčníci od revoluce," vzkázal jim. Tím ovšem rýpání neskončilo a Andrej svými slovy vyvolal vlnu reakcí, které završil odtrým vzkazem bývalý šéf ODS a expremiér Mirek Topolánek. "Od tebe to fakt sedí, debile," odvětil. Ani Kalousek se nezdržel odpovědi, avšak bez vulgarismů a s nadsázkou.

"My jsme byli první vláda, která ti po časech opoziční smlouvy a po Grossově éře zaťala žílu. Takže ti nezbylo, než si stvořit vlastní politický vehikl. Vzhledem k neomezeným zdrojům se ti to povedlo, to ano. Ale ty neomezené zdroje jsi získal jak? Poctivou prací?" uvedl k vyhrocenému příspěvku, ve kterém se veřejnost přiklonila spíše na stranu Kalouska s Topolánkem.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy