Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Od spodiny k vévodkyni: Ještě nedávno se Meghan prolívala lacinou kořalkou, dnes žije v pohádce!

Ještě před pěti lety na tom Meghan byla nuzně.
+ Dalších 72 fotografií
Jsou to teprve necelé tři měsíce, co se Meghan Markle (36) stala sňatkem s princem Harrym (33) vévodkyní ze Sussexu. Kdysi tuctová americká herečka ale vplula mezi britskou aristokracii s ohromnou grácií, takže si nikdo ani neuvědomuje, že ještě nedávno vymetala pofidérní podniky a pila laciné panáky!

Meghan Markle září štěstím, i když má diář nabitý k prasknutí. Spolu s princem Harrym v posledních dnech nevynechali snad žádnou královskou událost.

Jenomže málokdo si uvědomuje, že to není zase tak dávno, co vévodkyně ze Sussexu patřila mezi prachobyčejné smrtelníky. Přestože jí modrá krev nezačala v žilách proudit ani poté, co si s Harrym řekli ano, její neurozený původ by nezasvěcení určitě neuhádli.

Když včera Meghan s královskou karavanou doputovala do Dublinu, pozorná fanynka si vzpomněla na její předešlou návštěvu před pěti lety. To byla ještě obyčejnou americkou herečkou, která si nežila špatně, ale o žádných milionech na kontě nemohla být řeč.

Meghan v roce 2013 vyrazila v irském hlavním městě na noční tah s kamarádkami a pochlubila se tím na Twitteru. Její příspěvek je přitom dodnes dostupný. A vyplývá z něj, že se vévodkyně ze Sussexu poněkud zasekla v podniku Dicey's Garden, který je proslulý lacinými drinky. Padesát korun za jeden je málo i v Česku, natož v Irsku!

Pikanterie z minulosti vévodkyně jsou tak dalším důkazem, že nuzný život se může rázem proměnit v pohádku!

Mohlo by vás zajímat

Další články