Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Od Snowboarďáků až k LOVEní: Protivná sestra Marta je pryč, Ester Geislerová je kočka!

+ Dalších 17 fotografií
proměna
Herečka Ester Geislerová (35) se divákům nepochybně vryla do paměti jako protivná sestra Marta ve snímku Snowboarďáci z roku 2004. Od té doby uběhlo už 15 let, z nepříjemného ošklivého káčátka se vyklubala nádherná žena a tomu musí odpovídat i její nynější role.

Kdo neměl Ester Geislerové jako protivné Marty ve filmu Snowboarďáci plné zuby, ten snímek snad ani neviděl. Herečce tehdy bylo jen 20 let, vypadala spíš na 16 a rozhodně by nikdo nečekal, jaká kočka se z ní za pár let stane. Ztmavila svou zrzavou barvu vlasů, začala si je víc česat a tváří se příjemněji.

Když se Ester Geislerová ukázala v traileru na snímek LOVEní, diváci, kteří ji delší dobu neviděli, nestačili zírat. Herečka rozhodně nevypadá na to, že by jí za 5 let mělo být 40, vlastně je mnohem krásnější než ve svých dvaceti.

Jak vypadala Ester dřív a jak vypadá dnes? Na její skvělou proměnu se můžete podívat v galerii nebo si můžete zajít do kina na její nový snímek LOVEní. Tam hraje ženu jménem Eliška, které její milý utekl přímo od oltáře. Nejlepší kamarádka však Elišku pomocí seznamky vrátí do života. Jak se jí bude s muži nadále dařit a neskončí nakonec s člověkem, se kterým by to nikdo nečekal? Premiéra je už 21. března.

Mohlo by vás zajímat

Další články