Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Od Slovákové dává ruce pryč i sestřenice a zuří: Sebrala mi umělá ňadra!

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Skandál
Nela Slováková se stala terčem kritiky a nenávisti, když se rozhodla, že bude vydělávat na kritické situaci ve světě i Česku. Nejprve přišla s předraženými dezinfekčními gely a v tuto chvíli posílá roušky, které si lidé ani neobjednali. Navíc za tu cenu neodpovídají kvalitě. Po přátelích se od ní distancovala i rodina. Co Nela své sestřenici provedla?

To, že Nela podniká na úkor současné situace a řekne si vysokou částku za zboží, které absolutně ceně neodpovídá, je jedna věc. Druhá je ta, že slibuje zboží, které ani nemá, nebo neodpovídá na storna či reklamace Ale pomluvit vlastní rodinu a dělat, že se nic nestalo, to už chce opravdu velkou kuráž a silný žaludek.

Sestřenice a kamarádky

Simona Berčáková je sestřenicí podnikatelky Nely Slovákové (30) a ještě nedávno by se dalo říct, že jsou dobré kamarádky, alespoň podle Instagramu. Simona se u Nely v obchodě dokonce nechala zaměstnat a na svou šéfku si nemohla stěžovat. To se rázem změnilo, když někdo zveřejnil screenshot, na kterém byla zpráva od brněnské podnikatelky Nely. S touto informací přišel web Šíp.

Zpráva od Nely

"Co se spolupráce se Simonou týká, absolutně s tím nesouhlasím. Poslední dobou se chová katastrofálně i v práci. Stoupl jí díky mně hřebínek a všichni její sledující na Instagramu jsou v podstatě moji, protože jsem ji často označovala," psala Slováková ve zprávě. Není divu, že to Berčákovou rozčílilo.

"Drobné spolupráce včetně Vás z ní udělaly něco, co nepoznávám. Všichni partneři, se kterými úzce spolupracuji a posílali Simoně nějaké drobnosti, s ní postupně nenásilně rozvázali spolupráci na základě naší domluvy. Díky tomu by si měla uvědomit, kde je," zakončila Nela zprávu a to Simoně přidalo poslední kapku do pohárku.

Poslední kapka

Když vám vlastní rodina bodne tzv. kudlu do zad, nikdy to není nic příjemného. Simona se rozhodla ihned opustit firmu, ale kvůli tomu musela vrátit svůj narozeninový dárek. Od sestřenice Nely totiž dostala poukaz na zvětšení poprsí. Slováková tím chtěla udělat klinice reklamu, neboť sama už silikony má. Po vrácení daru si zklamaná Simča smazala fotku poukazu z Instagramu.

"Poté, co jsem ukončila pracovní poměr, mi sdělila, že plastika bude zrušená. Dárek tím pádem neplatí a nevidím důvod, proč bych měla prezentovat něco, co není pravda," vysvětlila Simona Šípu. Ta největší ironie je to, že sama Slováková byla vzteky bez sebe, kdy si její expřítel vzal zpět auto, které ona dostala jako dárek k narozeninám. A sama to teď udělala vlastní rodině.

Související články

Další články