Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Od sebevraždy ho neodradil ani vyjednávač: Petr (†34) skočil ze třetího patra!

Na místě byla policie i vyjednávač.
Smutné zprávy přišly z Karviné-Nového Města. Teprve čtyřiatřicetiletý Petr O. ukončil svůj život skokem ze třetího patra. Od děsivého rozhodnutí ho neodradil ani vyjednávač, který byl na místě.

Snažili se ho přesvědčit policisté i vyjednávač. Marně. Petr nakonec vyskočil ze třetího patra a policie prověřuje, co stálo za jeho rozhodnutím. Zmateni jsou i jeho kamarádi, kteří vůbec netušili, že by měl muž nějaké problémy.

Petr spáchal sebevraždu skokem ze třetího patra v Karviné-Novém Městě a nikdo neví proč. "Byl to člověk, který pomáhal všem. Byl automechanik. Člověk s velkým srdcem. Co ho k tomu dohnalo?“ svěřil se Blesku jeho kamarád Martin.

Poté, co muž dopadl na zem, už mu podle záchranáře Lukáše Humpla nebylo pomoci. Petr utrpěl mnohačetná zranění neslučitelná se životem. Před pár měsíci si měl mladý automechanik projít insolvenčním řízením a je možné, že jeho rozhodnutí mělo něco společného s finančními potížemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články