Kim Kardashian (36) žije život, který by se zamlouval nejednomu z nás. Už od malička měla tato televizní hvězda na růžích ustláno. A to hlavně díky svým rodičům. Kim vyrůstala v bohaté čtvrti Beverly Hills v Los Angeles. Její otec je velmi proslulý právník Robert Kardashian, který obhajoval svého času takové hvězdy, jako O. J. Simpsona.

Takže už odmalička byla malá Kim zahrnována hodnotnými dárky a dětství prožívala jako malá princezna.

Když pomalu dospívala, tak se její nejlepší kamarádkou stala Paris Hilton, se kterou si náramně rozuměly. Když se Kim rozhodla, že si chce vydělat nějaké peníze, otec ji zaměstnal ve své firmě. Ale to nebylo to pravé. Tahle dívka se chtěla stát herečkou. To se jí však nedařilo.

V roce 2006 si otevřela se svými sestrami butik. Ovšem její vysněná sláva se stále nedostavila. To se ale změnilo v roce 2007, kdy se na veřejnost dostala její erotická nahrávka se zpěvákem Rayem J.

Společnost Vivid Entertainment zaplatila za nahrávku milion dolarů a nazvala ji Kim Kardashian Superstar. Kim tohle bylo však málo a firmu zažalovala. Vysoudila pět milionů dolarů. Nahrávka způsobila, že se Kim stala uznávanou celebritou. A tím se celá její sláva rozjela. Začala účinkovat v reality show, fotila reklamu a prezentovala se jako celebrita.

V roce 2012 začala chodit s Kanye Westem, v roce 2013 se jim narodila dcera North a o rok později se slavný pár vzal. Minulý rok se tomuto povedenému párečku narodil syn Saint West.