Nikdy nezapomenutelná show Dva a půl chlapa, kde postupně několika lidem hráblo, a proto ji diváci milovali. Zatímco před kamerou se odehrávalo jedno drama napsané scenáristy a bylo určené pro diváky, za kamerou se vždy jelo drama druhé, a to povětšinou takové, že by ho nenapsal a nevymyslel ani kreativec roku.

Hlavně po dobu, co tam exhiboval Charlie Sheen, který seriál opustil poté, co mu drogy vlezly na mozek víc, než by on sám chtěl, a prohlásil, že má tygří krev a je nesmrtelný.

Následoval nejmladší člen ansámblu Angus T. Jones, svého času nejlépe placená dětská televizní hvězda, která si za jeden díl přišla na 300 tisíc dolarů. Člověk by řekl, že mladíkovi nic nechybělo, jenže potom poznal boha a tvůrcům došla trpělivost ve chvíli, kdy vyzval fanoušky, aby sitcom nesledovali, jelikož je plný hříchu.

Jon Cryer vydržel až do konce a pokračoval i v době, kdy byl Angus tvůrci seriálu odejit „na vojnu“ a objevoval se jen při telefonátech přes internet, které s ním jeho otec Alan vedl. Po Charliem dostal Jon jako svého hereckého parťáka a nového kolegu Ashtona Kutchera.

Jon sice zůstal jako jediný z původní trojice relativně normální, jenže pro změnu všechny šokoval svým vzhledem, když se před třemi měsíci objevil plešatý!

Závěr je jasný, sitcom byl prostě prokletý!