Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Od princezny po sexy emancipované ženy: Táňa Pauhofová ušla od Lásky rohaté kus cesty

Zdroj: archiv
+ Dalších 5 fotografií
herečka
Úspěšná slovenská herečka Táňa Pauhofová (36) je spojována s celovečerními filmy, seriály i pohádkami. Krásná zrzka se objevila v pohádkách Čert ví proč, Tři životy nebo Láska rohatá. V ní si zahrála služebnou Aničku, do které se zamiluje čert Záprtek v podání Jiřího Mádla. Od natočení této štědrovečerní pohádky uběhlo už deset let a Táňa ušla velký kus cesty...

Tatiana Pauhofová je často obsazovanou herečkou. Oblíbili si ji i čeští režiséři a tak se objevila v několika celovečerních filmech. V létě byla k vidění v seriálu Milenky, kde hrála nezávislou a úspěšnou realitní makléřku Sandru.

Naposledy ji diváci mohli vidět v seriálu HBO Bez vědomí. Tam si zahrála jednu z hlavních rolí po boku Martina Hofmanna nebo Martina Myšičky. Táňa se nesmazatelně vryla do paměti diváků i díky úspěšným snímkům Toman, Lída Baarová, Hořící keř, Po čem ženy touží nebo Román pro muže.

Od natočení Lásky Rohaté ušla kus cesty. Film od filmu se ve své profesi zlepšovala a dnes je vyhledávanou herečkou. Ročně natočí několik filmů a do toho má stálé angažmá ve Slovenském národním divadle.

Jako jedna z mála známých osobností nevlastní profil na sociálních sítích. O jejím soukromí se tedy příliš neví a o vztazích se málokdy vyjadřuje. Loni na podzim proběhla médii zpráva, že se herečka zamilovala do o deset let mladšího kolegy ze Slovenského národního divadla Jonatána Pastirčáka. Jestli jejich láska pokračuje i dnes, je záhadou.

Tatianu si můžete jako služebnou Aničku připomenout dnes večer ve 20:05 na ČT1 v pohádce Láska rohatá.

Související články

Další články