Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Od premiéry pohádky Grinch uteklo 20 let: Z roztomilé holčičky se stala rocková princezna

Zdroj: Instagram/ Archiv Taylor Momsen
+ Dalších 8 fotografií
Proměna
Kdo by neznal krásnou pohádku vyprávějící příběh zatrpklého Grinche (Jim Carrey), který nemá rád Vánoce. Všechno se změní, když mu do života vstoupí roztomilá holčička Cindy Lou Who (Taylor Momsen). Kdovíci se nakonec s brblajícím Grinchem usmíří a jeho srdce doroste do běžné velikosti. Od premiéry pohádky uběhlo již neuvěřitelných 20 let. Co se stalo z malé Cindy?

Teprve coby sedmiletá dívenka si Taylor Momsen (27) zahrála v oblíbené pohádce Grinch po boku hereckého barda Jima Carreyho. Za svou roli byla nominována na Young Artist Award za nejlepší vystoupení ve filmu pod 10 let

Miley Cyrus vyštípala Taylor
#############­###########

Taylor se ještě jako náctiletá objevila v seriálu Super Drbna, kde si střihla roli mladší sestry Dana Humpreyho, Jenny, a v hrstce dalších filmů. Dokonce usilovala o roli populární Hanny Montany, kterou nakonec získala Miley Cyrus (28).

Taylor se rozhodla že se vydá jinou cestou a začala se soustředit na hudbu. V roce 2008 se stala frontmankou americké rockové kapely The Pretty Reckless, se kterou hraje dodnes.

Drsná princezna

Panenkovský obličej jí sice zůstal, ale během vystoupení dává přednost drsnějšímu vzhledu. Bez černě namalovaných očí, vysokých podpatků a cigarety ji dnes už skoro ani neuvidíte. Už je to dvacet let od její nezapomenutelné role a z Taylor už dávno není ta Cindy s culíky.

Na pohádku, která měla premiéru 7.prosince roku 2000 se můžete podívat dnes v televizi.

Související články

Další články