Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Od prázdnoty po absolutní štěstí: Oslavenec Rytmus si s Jasminou plní největší sny

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
Narozeniny
Slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus (43) je nejen úspěšný muzikant, který se na slovenské rapové scéně drží už dvě dekády, ale v posledních dvou letech se mu plní i ty nejtajnější sny v soukromém životě. Dnešního oslavence Rytmuse potkávaly v loňském roce samé šťastné události, za které je raper opravdu vděčný. Na pravou lásku a štěstí si totiž musel několik let počkat.

Nenaplnění

Co se týká hudby, Rytmus (43) má své věrné a dlouholeté obdivovatele, zároveň se ale setkává s velkou kritikou, která občas hraničí až se zesměšňováním. Raper romského původu si musel své místo na slunci vydobýt tvrdou prací. Zhruba dvacet let se pohybuje na slovenské hudební scéně a několik let se drží na předních příčkách žebříčku popularity.

Hudba mu přinesla úspěch, peníze a svobodu… Jenže on stále cítil, že mu něco chybí, a pocit nenaplnění ho provázel i v jeho partnerském životě.

Láska

Pak ale přišel rok 2018 a v jeho životě se objevila osudová žena. Slovenská moderátorka s balkánskými kořeny Jasmina Alagič byla přesně tou, kterou si Rytmus vysnil. Raper proto udělal za sedmiletým vztahem s Darou Rolins (47) tlustou čáru a začal se soustřeďovat jen na svou novou lásku. Tento pro někoho spontánní krok mu ale vyšel a podle všeho si jsou Rytmus a Jasmina opravdu souzeni.

Už po sedmi měsících vztahu se zasnoubili a loni na Vánoce světu oznámili, že čekají miminko. Aby nebylo toho štěstí málo, po pár týdnech se dozvěděli, že čekají chlapce. Pro Rytmuse to znamenalo splněný sen. Syna si prý vždycky přál a malého Paťa vídal ve snech už dávno předtím, než Jasminu potkal.

Tento příběh má opravdový happyend. Když se na konci loňského července Sanel narodil, Rytmus se stal tím nejpyšnějším otcem pod sluncem. Jasmině, kterou si v květnu vzal za manželku, nyní často děkuje, že ho udělala šťastným.

Bez drog

Rytmus je vizionář. Ve svém novoročním poselství nabádá mladé lidi, aby se nebáli snít, protože s jasnou vizí jde prý dokázat všechno, co si člověk zamane. Musí to být ale bez drog. Rytmus, který působil dlouhá léta v Kontrafaktu, proti drogám brojí a snaží se inspirovat mladé, aby si za svými sny šli a drogy nepustili do svého života.

Vyznání

Jasmina na 43. narozeniny svého milého nezůstala pozadu a na Instagramu mu věnovala krásné vyznání. Přečíst si ho můžete v galerii.

Související články

Další články