Nejkrásnější hasič roku 2015 David Hájek je opravdu velmi sexy kousek. Ještě že ho fotograf Jan Tůma vysvlékl alespoň do půli těla. I když ho možná mohl vycvaknout, jak ho pánbůh stvořil. Nebylo by to na škodu.

„Je to pro mě první modelingová zkušenost. Bylo to hodně těžké, nejsem na to zvyklý. Ale myslím, že s holkami se fotilo super, dost mi to ulehčily. Jsou to krásný ženský, myslím, že by si to užíval každý chlap,“ upřesnil Hájek, který pracuje jako profesionální hasič u Hasičského záchranného sboru v Českých Budějovicích.

„Focení bylo krásné, obrovský zážitek, moc jsme si to všichni užili. Moc oblečení nám nenechali, ale nebylo to tak hrozné jako třeba na finále, kdy jsem poprvé stála na pódiu v plavkách během promenády,“ prozradila Kateřina Müllerová, Miss Hasička 2015.

Krásné hasičky s hasičem svůj kalendář pokřtili v pražském Play clubu za přítomnosti celebrit. Kmotry kalendáře se stali Martin Dejdar (50), Hana Mašlíková (33) a Gabriela Kratochvílová (25). Hasiče ani jeden z nich v životě ještě nepotřeboval, ale všichni tvrdí, že jde o velmi záslužnou práci.

„Číslo na hasiče mám, ale zatím jsem ho nepotřebovala. Zatím jsem musela hasit jen triviální požáry – jednou mi hořel adventní věnec a u kamarádky nám začal hořet stromeček. Stačila tenkrát sklenička vody. Ale je pravda, že člověk se lekne,“ prozradila Kratochvílová.

Sami se přesvědčte, že kvůli těmto hasičům a hasičkám byste ten požár snad založili i dobrovolně.