Tato máma si určitě nikdy nestěžovala na to, že jí bolí záda z nošení těžkých tašek.

Seznamte se s Becki Barrett, snad nejsilnější mámou na světě. Becki začala se vzpíráním před dvěma lety a teď klidně uzvedne gauč i s dítětem, pobere všechny tašky na dovolenou a dokonce zdvihne i svého 90kilového přítele. Ideální žena do domácnosti.

Becki je poměrně drobná žena – váží 63 kilogramů, ale uzvedne to, co stokilový chlap. Chystá se na mistrovství Anglie Strong Women, kde se bude soutěžit o nejsilnější ženu. V rámci příprav musela absolvovat dřepy se zátěží 70 kilo, tahání 100kilového plechu a také musela unést 40 až 50kilové pytle s pískem a barely. To vše ale tato neuvěřitelná matka zvládla a je dost možné, že se stane nejsilnější ženou Anglie.

„Je to pro mnoho lidí šok, že jsem tak silná. Jsem docela malá, takže když lidem řeknu, že jdu soutěžit na Strong Women mistrovství, nikdo mi to nevěří. Myslím, že dost lidí si spojuje tyto soutěže s velkými butch ženami, ale to není můj případ. Nosím upravené nehty, vlasy i make-up, abych ukázala, že jsem pořád žena,“ přiznala po Dailymail.