Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Od nevinné holčičky k rajcovní paničce! Legenda SuperStar Šárka Vaňková slaví 30. narozeniny!

+ Dalších 14 fotografií
Už to rozhodně není nevinná holčička, která se vyspala se Sámerem Issou (32). Dnes je z ní krásná ženská, která moc dobře ví, co chce. Legenda SuperStar Šárka Vaňková slaví 30. narozeniny. Gratulujeme.

Kdo by ji neznal a nemiloval! Tehdy jí bylo sladkých 16 let a vtrhla do SuperStar jako velká voda. V roce 2004 si to ve finále rozdala s Anetou Langerovou a skončila na 2. místě. Na Anetu prostě neměla. I tak se z ní ale stal idol a nakonec i erotický symbol. Nabídky se jen hrnuly. Nejen nabídky pracovní.

Kromě Sámera měla románek s režisérem Filipem Renčem. Jeden čas zkoušela žít se svým kolegou z muzikálů Danem Hůlkou. Dnes už nezpívá, stáhla se do ústraní. A je to škoda. Bulvární novináři si zvykli, že každý den vzniká alespoň jeden článek o nějakém novém milenci.

Pořád je to ale nádherná baba. A přiznejme si, že vypadá líp, než když začínala v SuperStar. Dnes je z ní dáma, která ví, co chce. Žije v Bratislavě, kde pracuje ve společnosti Make Up Artist&Stylist jako vizážistka. Což je od zpívání docela odklon. Je ale šťastná a práce ji naplňuje.

Související články

Další články