Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Od Nely Slovákové dávají ruce pryč přátelé: Do podnikatelky se opřel i expřítel

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
koronavirus
Nela Slováková si svým podnikáním s rouškami pěkně zavařila na všech frontách. V současné době je zahlcena až po hlavu prací s odesíláním objednávek a storny nespokojených zákazníků, kteří mají brněnské podnikatelky plné zuby. Aby toho nebylo málo, tak se do Nely pustila herečka Veronika Arichteva (33) a nyní dávají od ní ruce pryč i lidé, se kterými byla dřív dobrá kamarádka. Své k celé situaci řekla i bývalá kamarádka Nikol Trojanová (29) a expřítel Martin Baláž.

Brněnská podnikatelka Nela Slováková (30) má pořádně napilno. Před více než týdnem rozjela byznys s nedostatkovými rouškami a dezinfekčními gely na svém e-shopu. Místo radosti z vydělaných peněz a pocitu dobře odvedené práce na Nelu čekala hodně studená sprcha.

Zákazníci, kteří si u ní objednali roušky a gely, se dají přirovnat k armádě rozzuřených býků, kteří se domáhají spravedlnosti. Mnohým z nich totiž až do této chvíle nepřišlo zboží, vrácené peníze a ti, jimž objednávky přišly, se zase podivují nad tím, proč jim k objednávce chybí faktura nebo je vystavena na nula korun.

JAK NELA DOSTALA KOPAČKY OD MARTINA? PODÍVEJTE SE ZDE

Kolem podnikání Nely Slovákové začíná na povrch vyplouvat hodně podivných informací, které by mohly v budoucnu odhodlanou podnikatelku hodně mrzet. Lidé se shodují na tom, že pod náporem objednávek se takové věci stát můžou, ale rozhodně nehodlají respektovat nevhodné chování k zákaznicím.

Ruce pryč dala bývalá kamarádka i expřítel

Kromě nespokojených lidí nejenom z řad fanoušků se do Nely pěkně navezly známé osobnosti. Jednou z takových byla i herečka Veronika Arichteva

„Ano, stovky lidí šijí roušky od rána do noci a dávají je tam, kde jsou nejvíce potřeba. A tahle pindulína je prodává. Stejně jako gely na ruce. Nemám slov, chce se mi z tebe zvracet. A ne proto, že jsem teď sežrala špekáček,“ napsala naštvaně na Instagram herečka.

Mlčet už nevydržela ani Nikol Trojanová (29), která se s Nelou dřív kamarádila. "Posledních pár měsíců jsme se nebavily, ale to není důležité. To, co tady vyplouvá na povrch, je naprosto otřesné. Čert vezmi padesát odstínů bílé, ale všechny ty hrůzy kolem plavek, roušek, komunikace se zákazníky, nevystavených faktur. Jsem ráda, že všechny holky, které musely číst arogantní zprávy a urážky, že tenhle profil existuje a dostane se jim alespoň malého zadostiučinění," napsala v komentářích Nikol.

Své Nele napsal i její bývalý přítel Martin Baláž, kterému se evidentně nelíbilo, že se mu Nela snaží vymluvit jeho současnou partnerku. Na všechny konverzace se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články