Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Od natočení Mumie uběhlo 21 let: Evelyn je stále kočka, z Ricka je pupkatý tatík

Od natočení Mumie uběhlo 21 let: Evelyn je stále kočka, z Ricka je pupkatý tatík
Zdroj: Universal Pictures
+ Dalších 9 fotografií
galerie
Za tajemstvím zmizelého města Hamunaptry, pokladem faraonů a Knihou mrtvých se už před 21 lety vydali hrdinové filmu Mumie. Tehdy pohledný Brendan Fraser (51) v roli Ricka bojoval s obživlým Ihmotepem, dnes už ale bojuje jen s nadváhou. Jak se on a další herci z legendárního snímku změnili?

Dobrodruh Rick, krásná egyptoložka Evelyn a její poněkud výstřední bratr Jonathan jsou hlavními tvářemi slavného filmu Mumie. Ten byl natočen už před 21 lety a představitelé ústředních postav se od té doby velmi změnili.

Dlouhých 21 let se vepsalo do tváře všem, nejhůře je na tom ale právě pohledný Brendan Fraser, který hrál Ricka. V jisté fázi života o sebe zkrátka přestal pečovat a z lamače dívčích srdcí se stal obtloustlým chlapíkem, který by už s oživlou mumií bojovat rozhodně nezvládl.

Rachel Weisz, představitelka krásné knihovnice Evelyn, je i ve svých padesáti letech stále nádherná. Vrásky na jejím obličeji aby člověk pohledal. O něco hůř je na tom ale herečka Patricia Velasquez, která hrála Ank-Su Namun. Je sice o rok mladší než Rachel, vypadá ale výrazně starší. Na to, jak dnes všichni vypadají, se podívejte do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy