Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Od natočení Hospody uběhlo 25 let: Herci prozradili, jak se jim daří dnes

Od natočení Hospody uběhlo 25 let: Herci prozradili, jak se jim daří dnes
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
změna

Reportáž v pořadu Život ve hvězdách ve čtvrtek večer nabídne dosud nezveřejněné záběry z natáčení seriálu Hospoda. Od první klapky uběhlo už neuvěřitelných 25 let a herci, které diváci na obrazovkách vídali, se po letech rozpovídali o svých vzpomínkách.

Jen málokdo si nepamatuje český komediální seriál Hospoda Ten se díky skvělému humoru a obsazení zapsal do srdcí diváků. Od natáčení uběhlo už neuvěřitelných 25 let a ačkoliv herci už si tři schůdky do hospody a tři schody z ní nikdy nesejdou, na dobu, kdy se u piva stýkali, vzpomínají s láskou.

Herečka Eva Čížkovská s úsměvem vzpomíná na chvíle s Jiřím Menzelem. „Jirka Menzel třeba za mnou přišel a dívali jsme se na to, co jsme natočili a přitom mi mi špitl do ucha, že už bych chtěl zase režírovat, že už nechci hrát. Pan režisér Dudek se otočil a řekl mu, že jsem jeho herečka a nemá mu obtěžovat herečky. A bylo to něžný, bylo to krásný, hrozně ráda na to vzpomínám,“ řekla v pořadu Život ve hvězdách.

Václav Knop, představitel pana domácího Jonáše zavzpomínal na počáteční strach. „Abych řekl pravdu, my jsme tomu moc nevěřili. Nebyly s tím žádné zkušenosti, neměli jsme to de facto s čím porovnávat. Nova prakticky začínala, šlo o druhý seriál. Trochu jsme se báli toho žánru. Hospoda, pivo, aha, tak to budou takový kecy hospodský, no ale ty hospodský kecy nejsou tak marný. No a tenkrát si nás pozval Jaroslav Dudek, kterej říkal, že na nás vidí, že nejsme úplně nadšení, ale říkal nám, že to jednou bude velmi slavnej seriál a že se s tím bude Nova chlubit,“ řekl Knop.

Jan Kanyza alias advokát Zatloukal má na natáčení skvělé vzpomínky. „Já na Hospodu vzpomínám velice rád a musím říct, že já sám jsem ji považoval za instruktážní hraný dokument pro naše manželky, přítelkyně, milenky a tchyně, aby se nás pořád nevyptávaly, co v té hospodě pořád děláme, o čem se tam bavíme takovou dobu,“ okomentoval své vzpomínky Kanyza.

Na proměny herců z legendární Hospody se podívejte v galerii a na rozhovory s nimi se podívejte v pořadu Život ve hvězdách na TV Nova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy