Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Od naivní pipiny přes party dračici až po vytuněnou dominu: Takhle vypadá Robinsonka, která měsíc v kuse menstruovala

Co říkáte na tu změnu?
+ Dalších 21 fotografií
Z Kateřiny Šuriákové (20) roste pořádná dračice. Ještě nedávno to byla taková mdlá a nevýrazná blondýna. V současné době ale kompletně změnila celý svůj vzhled. Obarvila se na hnědou barvu a její líčení je mnohem tmavší. Co říkáte na změnu jejího vzhledu? Byla lepší jako blondýnka, nebo hnědovláska?

Kateřina Šuriáková byla velmi výraznou soutěžící první řady Robinsonova ostrova. Diváky zaujala svým vzhledem nevinné blondýnky, která je odhodlaná bojovat a vyhrát pohádkovou výhru. Do poslední chvíle byla přesvědčena, že by Robinsonův ostrov mohla klidně vyhrát dívka.

Bohužel pak přišly zdravotní komplikace, které chtěla ze všech sil překonat, ale bylo to nad její síly. Akutní zánět močových cest, do toho měsíční menstruace v naprosto nehygienických podmínkách je pro jednu dvacetiletou půvabnou holku až moc.

Katka musela soutěž opustit i přes svůj nesouhlas. Od první série ale uteklo už hodně času a z infantilní blondýny se stala tmavovlasá domina, ze které jde respekt. Podívejte, jak dnes Katka vypadá. Co na její novou image říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články