Za všechno vlastně můžou lyže. Kdyby Ivana Zelníčková (65) ze Zlína neproháněla po svahu nové fischerky ve snaze vytřískat ze své závodní kariéry, co to jen jde, nikdy by se jako náhradnice nedostala do olympijského týmu a tím by ani neměla možnost vycestovat za hranice. Pohledná sportovní blondýna si ale uměla poradit, hned klofla německého lyžaře Alfreda Winklemeiera, díky němuž vyměnila svůj socialistický pas a cesta k majetku a ke slávě byla otevřená.

Po rozvodu s lyžařem žila nějaký čas v Kanadě a poté v New Yorku, kde se potkala s Donaldem Trumpem, finančníkem a miliardářem, díky němuž holka ze Zlína vstoupila mezi smetánku horních deseti tisíc. S Donaldem má Ivana tři děti a toto manželství, přestože nevydrželo, bylo hlavně pro ni plodné.

Manžel ji naučil obchodovat a zacházet s penězi, takže když se s ním rozvedla a na rozvodu vydělala neskutečný majlant, přesně věděla, jak ho co nejvíc zúročit a rozmnožit. Stala se z ní tvrdá hotelnice a manažerka, miliardářka a lovkyně zajíčků.

Ivana Trump (65) je ale příkladem, že ne všechno se dá za peníze koupit. Je čtyřikrát rozvedená a zvyšuje si sebevědomí v náručí kluků, kteří jsou mladší než její syn. Přestože si může dovolit ty nejluxusnější modely, kabelky a boty, chodí oblékaná jak od kolotočů, v případě, že má lepší den, dělá ze sebe ruskou carevnu. V Americe žije asi 40 let, přesto má na sobě pořád pel holky z Východu. Monstrózní vlasy, přehnané líčení, příliš odhalené kůže a mnoho botoxu. Trump stárnout s grácií prostě neumí a tohle umění si nezaplatíte žádnými penězi světa.