Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Od lásky k nenávisti: Dokument o kauze Depp vs. Heard prozrazuje nové detaily soudního procesu

Amber Heard se vyjádřila k soudnímu verdiktu.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Odhalení

Johnny Depp vs. Amber Heard. Od lásky k nenávisti. To je název dokumentu, který podrobně odhaluje celý šestitýdenní soudní proces slavného páru. Nejdříve to byla láska jako trám, potom přišly lidské výkaly a uříznutý prst. Tuto aféru sledoval celý svět. Kanál Voyo nám teď dal příležitost ponořit se ještě do větších detailů soudu, které nebyly původně prozrazeny.

Na začátku můžeme slyšet zamilovaný příběh od obou herců. Johnny Depp (59) prozrazuje, čím ho Amber (36) tak ohromila, že díky ní věřil na lásku na první pohled. "Viděl jsem její záda, krk a pak, když se otočila a zadívala se na mě, zůstal jsem zkoprnělý. Byl jsem ztracený," přiznává Johnny v dokumentu.

Když se ti dva potkali, Amber Heard bylo pouhých 22 let. Mladá, krásná žena z Texasu, o které však nikdo nevěděl. Vše se změnilo, když potkala Johnnyho. Při natáčení filmu Rumový deník u nich došlo k přelomu, kterého možná dnes oba litují. ​Došlo k polibku, při kterém oba ztratili svou profesionalitu. "Nebylo to jako opravdová scéna, tohle bylo mnohem opravdovější. Tehdy se ten odstup prolomil, chytil mě za obličej, přitáhl si mě a vášnivě líbal," vypráví Amber o první přeskočené jiskře. Oba ale byli zadaní. Nicméně velká přitažlivost a láska zvítězila a zanedlouho začali tvořit pár.

Tajné nahrávky a výkaly

Ale nic není tak sluníčkové, jak se zdá. Herečka tvrdí, že už po jednom roce to začalo skřípat a že Johnny má násilnické sklony. Přesto se další rok zasnoubili. Zásnuby ale vše jen vyhrotily a z lásky se stala nenávist. Herci si začali protiřečit. Amber si stěžovala, že je násilný, a Johnny říkal to samé o ní. Jenže její verze byly vždy trochu kontroverzní. "Došlo mi, že něco hledá. A pak... začal mi prohledávat intimní místa. Říkal, že hledá drogy, kokain, a pak do mě strčil prsty," tvrdila Amber u soudu. Johnny to popíral, naopak u soudu sdělil, že ona po něm hodila dálkový ovladač od televize. Později došlo i na nadávky, tajné nahrávky, a dokonce i na lidské výkaly.

"Na mé straně postele byly lidské výkaly," přiznal Johnny u soudu. Amber na to reagovala tím, že to svedla na psy. Také údajně po něm hodila lahví, která herci uřízla kus prstu na ruce. K tomu se vyjádřila tak, že si to Johnny udělal sám, když byl opilý. Představitel Jacka Sparrowa se nikdy netajil s tím, že podléhá různým opiátům, ale k násilí by se prý nikdy nesnížil. U soudu nastal velký rozruch, když Amber předvolala bývalou Johnnyho přítelkyni Kate Moss, kterou měl údajně herec shodit ze schodů. Jenže to Amber nepočítala s tím, že se výpověď svědkyně obrátí proti ní. Kate Moss stála při Johnnym, jak informoval list Daily Mail.

Žaloba za pomluvu

Tento soudní proces pro oba herce není žádnou novinkou. Předtím už se jednou soudili a Amber vyhrála. Johnnymu to hodně poškodilo kariéru. Vyměnili ho například ze třetího dílu Fantastických zvířat nebo stopli natáčení Pirátů z Karibiku 6. A když už mohlo být po všem, Amber stále nepřestala. Jednak se Johnny nechtěl vzdát a chtěl si napravit svou reputaci, ale i Amber neměla dost a všude ho ošklivě pomlouvala. Proto ji herec zažaloval za pomluvu.

Výsledkem soudu pak byla výhra Johnnyho Deppa. Herci se teď znovu otvírá svět Hollywoodu, což ovšem neplatí pro Amber. Ta naopak bude mít s kariérou potíže. Spekuluje se, že ji chtějí přeobsadit ve filmu Aquaman 2.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy