Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Od huliče po Tomana: Jiří Macháček jde z role do role a žije si jako král

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
kariéra
Zatímco plamen kariéry některých umělců vyhasne stejně rychle jako vzplál, u jiných si můžete být jisti, že se v oboru, kterému se věnují, budou pohybovat do smrti. To je případ Jiřího Macháčka (53), který se na televizních obrazovkách objevuje od roku 1993 a jeho obliba mezi diváky stoupá s jeho věkem. Kromě toho, že je úspěšný herec, má skvěle rozjetou i hudební kariéru a žije v luxusu, na který v těchto oborech tvrdě dřel.

Největší sláva Jiřího Macháčka přišla až 7 let poté, co se poprvé objevil v televizi. Když byl v roce 2000 obsazen do snímku Samotáři, jeho role mu přinesla neuvěřitelný úspěch a dokonce cenu Český lev, na kterou sice byl od té doby nominován, například za snímek Toman, avšak už na ni nedosáhl.

Rok 2000 byl pro Macháčka rokem štěstí ve více ohledech. Nejenže toho roku nabyla jeho herecká kariéra na rozměrech, ale také se dal dohromady se svou životní partnerkou Kristinou Dufkovou. S touto ženou žije dodnes, a to ve vile v pražských Košířích, která nedávno prošla nejen rekonstrukcí, ale dokonce k ní přibyla přístavba.

Za luxusem stojí práce

Není pochyb o tom, že Macháček na luxusu, v němž žije, tvrdě pracoval. Peníze si na něj vydělal nejen hraním, ale i vystupováním se svou kapelou Mig 21, která má na kontě několik českých hitů. Jiří je důkazem toho, že pokud někdo něco chce, musí si na to vydělat a že práce skutečně přináší ony pověstné koláče.

Související články

Další články