Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Od hokejky k hokejce: Monika Absolonová zůstala na ocet, 4 osudoví muži

Zdroj: Se souhlasem M. Absolonové
+ Dalších 5 fotografií
Osudoví muži

Monika Absolonová (44) šokovala, když na svých sociálních sítích oznámila, že už s hokejistou Tomášem Hornou (40) netvoří pár. Zprávu oznámila na prvního máje. Podívejte se, kdo byli zpěvaččini osudoví muži.

Václav Eiselt

Vztah s Moničiným prvním osudovým mužem, slavným hokejistou Václavem Eiseltem (47), vyvrcholil svatbou v roce 2000. Hrdličky si své ano řekly na zámku v Dobříši, Monice bylo 23 let. Jenže konec přišel už tři roky poté. Manželé na sebe něměli kvůli svým rozjetý kariérám čas, Vašek prý navíc Moniku podváděl... Rozvodové stání trvalo pouhých deset minut a pohádce po boku extraligového hokejisty odzvonilo.

Jaroslav Haštava

Dalším mužem po boku krásné zpěvačky se stal podnikatel Jaroslav Haštava. Ten vystřídal před Monikou několik jiných hvězdných partnerek, třeba Dianu Kobzanovou (39) nebo Kateřinu Průšovou (37). S Monikou přiznali vztah v roce 2004, štěstí jim ale dlouho nevydrželo.

Vratislav Janda

O 11 let starší Vratislav Janda vypadal nadějně, jenomže byl ženatý. Se ženou už sice nějakou dobu nežil, chtěl ale patřit jen zpěvačce. Jenomže rozvod se táhl moc dlouho. Vztah s lobbistou se nicméně rozpadl po třech letech, přestože se společně pokoušeli o miminko. 

Krátce před Vánoci 2012 se rozešli. „S Vráťou jsem prožila krásné tři roky, plné lásky, podpory, zážitků. Možná tím, že se ten vztah nikam neposunul, tak nám nějak vyhořel v dlaních,“ vysvětlila pak zpěvačka svým fanouškům na Facebooku.

Tomáš Horna

Na prvního máje oznámila Monika světu, že se jí rozpadl vztah i s jejím milovaným Tomášem Hornou. S ním má muzikálová zpěvačka dva syny a strávili spolu 7 let. Pár se sice zasnoubil, ale ke sňatku nikdy nedošlo. Co k rozchodu vedlo, nechce Monika uvádět hlavně kvůli tomu, že by se to jednou mohly dočíst jejich děti. No, Tomáš by si to za rámeček zřejmě nedal.

Související články

Další články