Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Od dětských rolí po LOVEní: Jak se Jakub Prachař měnil z malého ucha v blond fešáka?

+ Dalších 24 fotografií
proměna
Zpěvák a herec Jakub Prachař (35) se za poslední roky neskutečně změnil. Ještě v roce 2008 vypadal spíš jako puberťák a zdá se, že až otcovství z něj udělalo pořádného chlapa, o kterého se může jeho manželka Agáta Prachařová (33) opřít.

Ačkoliv ze stínu svého slavného otce se Jakub Prachař dostal už před delší dobou, teprve nedávno se o něm dalo začít mluvit jako o pořádném muži. Ještě když moderoval historicky první sérii show Česko Slovensko má talent, vypadal, že mu není ani 20.

První snímek, ve kterém se Prachař objevil, byl krátkometrážní film Jana Hřebejka Past z roku 1997. Do paměti diváků se však nesmazatelně zapsal až v roce 2008, kdy si zahrál syna Michala Suchánka ve filmu Sněženky a machři po 25 letech. Tam se ujal role vyléčeného narkomana a i přesto, že mu bylo už skoro 25, jen málokdo by jeho věk odhadoval na víc než 19.

Největší zlom v jeho vzhledu nastal v roce 2013, kdy se oženil s Agátou Prachařovou, za svobodna Hanychovou. Z blonďatého ucha se stal dospělým fešákem, o kterého byl najednou větší zájem ze strany žen než kdy dřív. V roce 2017 se z herce a zpěváka stal otec malé Mii a role táty mu jen a jen prospívá. To mohou diváci vidět například ve snímku LOVEní, který je aktuálně hitem kin.

Mohlo by vás zajímat

Další články