Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Od baculky po krásnou nevěstu: Pavlína Lubojatzky odmítla být vypasenou selkou

Od baculky po krásnou nevěstu: Pavlína Lubojatzky odmítla být vypasenou selkou
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
nevěsta pavlínka
Jedinečná a nenapodobitelná hvězda kulinářské show MasterChef Pavlína Lubojatzky (25) svou prohru a umístění na druhém místě velmi těžce nesla a ukončení v soutěži zpečetila typickým sentimentálním výstupem. Pavlínka se však ve svém mladém věku může pyšnit dvěma krásnými výhrami, kterých někdo nedosáhne za celý život. Našla si svou životní lásku Martina, za kterého se provdala, a zvládla zatočit s přebytečnými kily, kdy dosáhla své vysněné váhy 45 kilo.

Většina diváků Pavlíně Lubojatzky v oblíbené show MasterChef nepřišla na chuť. A to zejména kvůli jejím přehnaně sentimentálním, vulgárním výstupům. Na Pavlínku si tak možná někteří vzpomenou ještě na smrtelné posteli. Z názorů na svou osobu si ale Pavlínka nemusí nic dělat. Svého životního partnera, za kterého se provdala, si už našla, a dle sdílení jejich momentů na sociálních sítích je vidět, že jsou opravdu zamilovaní i po letech a Martin Pavlínku bere takovou, jaká je, i se všemi nedostatky.

Našli se jako dva buřtíci

Martin Lubojatzky požádal Pavlínku o ruku před více než dvěma roky. "Našla jsem si ho jako buřtíka a zamilovala se do toho, jak zlatý člověk to je," napsala Pavlínka na své sociální síti.

Veselka se pomalu ale jistě blížila a přišel čas, kdy si Pavlínka měla jít zkoušet svatební šaty. Při návštěvě svatebního salonu ale nastal zlom a nenávratně změnil jejich životní cestu.

Ve všech šatech jsem vypadala jako vyžraná selka

Pavlínka se v salonu zděsila toho, jak vypadá a řekla si, že takhle jako nevěsta vypadat nemůže. "Co byl ten moment, který mě nakopl začít se sebou něco dělat? Bylo to přesně ve chvíli, kdy jsem šla na zkoušku svatebních šatů, svatba se blížila a já ve všech šatech vypadala jak vyžraná nechutná selka! Jako fakt. Hrozně jsem se styděla Martinovi ukázat fotky ze zkoušky, i když spolu sdílíme všechno," prozradila v jednom z příspěvků.

Nakonec svému milému snímky ukázala a svěřila se, že takhle už nechce dál žít. Martin se pro Pavlínu v ten moment stal nejen oporou, ale i parťákem k dosažení stejného cíle. "Ze dne na den jsme upravili stravu, zaplatili si osobního trenéra a začali na sobě makat," napsala Pavlína

Začátek pro ně nebyl jednoduchý. Dříve na zdravou a vyváženou stravu ani jeden z nich nedbal. "Vařili jsme si navzájem různé mňaminky. Během té doby jsme oba nabrali 20 kilo," přiznala Pavlínka na Instagramu.

Sen se stal skutečností

Pavlínce se nakonec její sen splnil a dokonce zabila dvě mouchy jednou ranou. Nejenže do své pohádkové svatby zhubla 22 kilo a u oltáře se místo nešťastné boubelky objevila krásná štíhlá žena, která si bere za muže lásku svého života. "Po roce se na místo činu vrátila jiná žena o 22 kilo lehčí a ten rozdíl nebyl jen v tom, že dnes jsem si zkoušela velikost 32. Sebevědomá, ambiciózní, vyrovnaná a setsakramentsky jistá, co od života chce," napsala Pavlína k fotce, ve kterých si zkoušela svatební šaty už jako štíhlá kočka.

V Martinovi Lubojatzky našla "naprosté souznění, ultimátní štěstí, radost, životní oporu i touhu a chtíč," tahle dojemná slova napsala Pavlínka k jejich krásným svatebním fotografiím.

"Ve dvou se to lépe táhne. Všude a vždycky. Když se nám v životě občas něco pokazí, vždycky se uklidníme větou ‚to nevadí, hlavně že se máme‘. A je to pravda, protože láska hory přenáší," dodala Pavlína, která s Martinem tvoří pár už dobrých deset let.

V galerii se podívejte, jak to Pavlínce jako nevěstě slušelo.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy