Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OD 18 LET! Královna porna Angel Wicky se nechala zbičovat! Žhavé fotky z erotického veletrhu vás dostanou

Ta sedla!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Letošní Erotický veletrh byl naprosto nesmyslně přemístěn do Letňan, kde paradoxně nabízel zákazníkům mnohem menší prostory a výběr erotického sortimentu. Hlavním bodem programu byla soutěž Miss Erotika s odbornou porotou, která se skládala mimo jiné z odbornice na slovo vzaté Lady Dee nebo bohyně porna Angel Wicky. Nejhorším počinem festivalu se stala rádoby vtipná a absolutně nepřipravená moderátorka Štěpánka Decastelo.

Špatná organizace a předražené drinky! I tak by se dal popsat letošní Erotický festival. Zpoždění v programu bylo poměrně značné a organizátoři se jej snažili vyplnit vtipem moderátorky Štěpánky Decastelo, což byla asi nejhorší možná volba, která byla provedena. Chudák Štěpánka! Nebyla ani vtipná, ani řádně připravená, zato byla poněkud macatá. Vedle děvčat, která soutěžila o titul Miss Erotika, se skutečně vyjímala. Působila, jako by neměla připravenou jedinou větu, a neustále opakovala, že se snaží být vtipnou. Její moderátorský výkon působil spíš trochu bolestně a trochu úsměvně. Co se to s ní jen stalo?

Podivnou situaci naštěstí zachránilo vystoupení oblíbené Lady Dee a dalších účinkujících, kteří návštěvníky alespoň trochu nažhavili. Variace strip shows se letos poměrně povedla. Zlatým hřebem byl povedený hasič, který uhasil nejednu divačku slintající pod podiem.

Celým festivalem nás prováděla Angel Wicky, která na festivalu obdržela cenu za nejlepší komunikaci s médii a na sociálních sítích, kterou si právem zaslouží, s fanoušky komunikuje opravdu skvěle. Ta se nebála vyzkoušet BDSM koutek, kde dostala nařezáno na holou od slečny z Pain-and-pleasure obchodu, nebo erotickou houpačku od Houpačky pro velké holky, kde odhalila klín a velice potěšila přihlížející. Pokud jste příznivci erotických pomůcek na hraní, mohli jste si ohmatat slušný výběr dild a vibrátorů. „Nemám ráda sexuální pomůcky. Většina z nich není tak účinná, jak se tváří, a často platíte pouze za značku. Žádná hračka nenahradí skutečný penis,“ vyjádřila se Angel Wicky. Mezi pomůckami jsme si nejvíce oblíbili vibrující kačenku nebo vibrátor pro muže, který je revolucí pro zhýralé odvážlivce. Muži mu však moc nefandili. Dle názorů návštěvníků mu chybělo především vyhřívání, které by dodalo na věrohodnosti. Úplným favoritem byl Satysfyer pro 2! Klitoriální vibrátor s velmi výkonnými vibracemi, který si navíc můžete vzít s sebou do sprchy.

Největším hitem se však letos jednoznačně staly virtuální brýle Reality Lovers, které vás zavedou za hranice vašeho světa. Pokud jste měli chvilku, mohli jste se pohodlně usadit na gauči a vyzkoušet si tenhle technický pokrok sami. Brýle mají již zabudovaný smartphone, který nabízí ke zhlédnutí rozličnou variaci filmů pro dospělé. Navíc máte pocit, že ve filmu skutečně účinkujete. Jste mužem, na kterém vesele rajtuje dívka vašich snů. Taková technická pomůcka vám jistě udělá dobře ve chvílích nudy. Dámy, nezoufejte, již před Vánoci vyjdou brýle určené i ženám, kde si budete moct virtuálně zařádit i vy. To budou letos šťastné a veselé!

Když se to vezme kolem a kolem, festival byl vcelku průměrný. Kromě pár hvězd, které zachraňovaly situaci, byly předchozí ročníky úspěšnější a nadupanější. Jaký názor mají naši čtenáři? Byli jste návštěvníky festivalu a vybrali si svůj vánoční dárek?

Související články

Další články