Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

OČIMA ŽEN: Na těchto 5 věcí dávají při výběru penisu pozor!

Na co se zaměřujete při výběru penisu vy?
Zdroj: profimedia.cz
Zastávala jste názor, že je každý penis stejný a že stejně nejde o nějak zvlášť krásný orgán? Pak jste jich asi moc neviděla. Ženy si totiž penis důkladně vybírají podle těchto 5 znaků. Dáváte si na ně pozor?

Pokud se dostanete do postele s novým chlápkem a dojde na sex, na co se koukáte jako první při pohledu na jeho penis? Uvidíte, že se rozhodně zaměřujete na jednu z těchto věcí. Trefili jsme se?

1. Vzhled

Vzhled penisu je velmi důležitý a rozhodně se mění kus od kusu. Na první pohled si určitě všimnete celkové úpravy penisu, který vám dá během chvíle najevo, jestli je voňavý a čistý, nebo jde o hodně používané a zanedbané nádobíčko.

2. Zarovnané ochlupení

Pokud narazíte v trenkách místo na penis na chlupatého pavouka, dejte ruce pryč. Rozhodně nechceme říct, že sexy jsou jen chlápci s oholeným ochlupením, ovšem pokud se už pro chlupy pán rozhodne, měl by se o ně starat.

3. Obvod

Asi po sekundě poznáte, jestli máte tu čest s pořádným mackem, nebo se vám do ruky dostal pan nudlička. Co si budeme povídat, se špagetkou se nemiluje rád nikdo z nás.

4. Kvalita kůže

No, i kvalita kůže přímo souvisí s hygienou. Asi každá z nás si hned všimneme nějaké vyrážky nebo pupínků. Uznejte samy, která z nás by se milovala s mužem, který nemá své nádobíčko úplně v pořádku.

5. Tvar

V neposlední řadě se každá z nás kouká na tvar. Názvy kláda, hokejka nebo petržel jsou každé z nás dobře známy a samozřejmě se o ně nezapomeneme podělit s kamarádkami.

Související články

Další články