Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Očima Plzeňáka: 5 důvodů, proč si ty penalty zasloužíme!

Horvi si jde pro penaltu. Kam jinam by taky šel, že jo?
Zdroj: profimedia.cz
Tak jak je to vlastně doopravdy s údajným připískávání penalt pro Plzničku? Není to žádná záhada. Prostě si všechny ty góly na rozdíl od vás zasloužíme. A tohle je pět důvodů proč!

1. Sparta

David Limberský to prostě řekl dobře. Třicet let se připískávalo Spartičce, a to nevadilo? Ale teď, když se to Pražáčkům nehodí… Velkým týmům se prostě občas pískne něco navíc. Zeptejte se Barcelony! A Plzeň velký tým je. Momentálně daleko větší než nějaká Sparta. Jediná věc, v čem má Sparta navrch, jsou dluhy.

2. Fotbal

Nikdo nehraje v lize hezčí fotbal než Viktorka Plzeň. Bude to tím, že v našem týmu je alespoň nějaká úroveň IQ. Proto bychom nikdy nevzali Romana Bednáře. Ten byl ale naopak ve Spartičce mezi elitou, která zbytku týmu pomáhala s počítáním slovních úloh a s ostatními domácími úkoly do 5. třídy.

3. Roman Berbr

Všechno se dá hodit na Berbra, že jo? Ten nám to všechno zařídí! A proč? Protože bydlí na západ od Prahy! Co ty desítky funkcionářů, co bydlí v Praze? Ne, ne, ne, ne! Ty se nám zrovna nehodí! Ty sem netahej!

4. Velkej čáp Pelta

Zarytý fanoušek Sparty a práce Petra Čtvrtníčka. Lepší Pelta v hrsti než holub na střeše! Míra Pelta je sparťan. A ani to neskrývá. A řídí ligu. Navíc vlastní Jablonec. Koho asi povedou jeho chapadla k titulu z trojice Viktorka, Spartička, Jablonec? Určitě tu Viktorku… Určitě!

5. Média

Kdo má pod palcem největší sportovní noviny v republice? Že by Dana Křetínská? Majitelka Sparty a výstavní sbírky kožených brašen? Ano, ta to bude. To se potom nedivte, že se pořád píše o tom, že Plzeň vítězí ve skoku do vápna. Jenže tak to prostě není! My jsme zkrátka nejlepší, a proto si ty penalty zasloužíme!

Související články

Další články