Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

OCHUTNEJ TO! Buřtguláš Stáňa z MasterChefa se svlékl a olizoval uzeniny go-go tanečnice

Zdroj: Petr Zapletal
+ Dalších 12 fotografií
MasterChef
Velké haló mezi diváky minulou středu vyvolal exot Stáňa Menčík (26), když přišel před porotu MasterChefa s buřtgulášem a ještě si na jednoho z hodnotících otevřel panty, když ho kritizoval za to, že ani neochutnal vlastní jídlo. Redakce eXtra.cz nyní získala snímky, na nichž si modrovlasý mladík s růžovými koly v uších ze svého malého televizního skandálu dělá fóry. Máte žaludek vidět potetovaného Stáňu jen v trenkách s go-go tanečnicí?

Stáňa je pořádný divočák. Za život si toho prožil hodně, včetně užívání drog nebo natáčení gay porna. Teď chtěl udělat velké haló na Nově, což se mu podařilo.

A jelikož chtěl kout železo, dokud je žhavé, hned po odvysílání nafotil provokativní fotky na téma svého výstupu v telce.

„Oslovil mě přímo fotograf Zlyart alias Petr Zapletal, což je aktuálně jeden z nejuznávanějších mladých umělců u nás. Doteď jsme spolupracovali jen jako fotograf a kadeřník, ale tentokrát se Petr, fotící jinak jen ženy, rozhodl pro nový kompoziční nápad, tak mě oslovil,“ řekl eXtra.cz Stáňa Menčík, na kterého někteří diváci i kvůli divokému vzhledu jen tak nezapomenou.

Buřty v akci

Na domluvené focení nedorazila modelka, tak ji nakonec narychlo nahradila profesionální go-go tanečnice.

„Pobavilo mě, když mi řekla, že její expřítel Marek Kühnel byl taky v MasterChefu, na rozdíl ode mě postoupil,“ směje se vlásenkář a bývalý cukrář.

Focení parta na základě dnes provařené Stánňovy hlášky v kuchařské reality show pojmenovala Ochutnej to. „Spočívalo to v tom, že mě modelka krmí buřty. Hodně jsme se u toho pobavili a já si pak nějaké buřty opravdu dal,“ dodal Stáňa Menčík.

Související články

Další články