Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ochrnutý Michal Jančařík pozdravil fanoušky z křesla: Řeknu vám, jak na tom ve skutečnosti jsem!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
"Cítím sílu na uzdravení," vzkázal divákům TV Nova ochrnutý moderátor Michal Jančařík. Jak na tom ve skutečnosti je? V ústavu v Kladrubech ho navštívila kolegyně Karla Mráčková.

"Vede se mi čím dál líp, je to všechno zalité sluncem. Mě to tady baví, jsem tu nesmírně spokojený a jsem rád, že tu můžu být. Budu tu do půlky června a pak doufám, že bude radikální zlepšení," uvedl Michal Jančařík a naznačil, že konečně začal myslet pozitivně

Velkou oporou pro ochrnutého moderátora jsou diváci TV Nova, kolegové v práci a hlavně rodina. Jeho manželka i dvě dcerky Michala pravidelně v Kladrubech navštěvují.

"Diana je ohromná, je skvělá. Nejenom že to všechno zvládá, ale přijede, je plná energie, humoru, úsměvů a dává mi takovou podporu, že to musím jenom obdivovat," uvedl moderátor.

Jančařík bojuje s následky těžkých zdravotních obtíží, které měl v průběhu loňského roku. Nejprve musel podstoupit transplantaci ledviny. Následně mu ale praskla céva a vytékající krev tlačila na míchu. Tlak byl tak velký, že Michal přestal hýbat nohama. Teď bojuje v rehabilitačním ústavu Kladruby a věří, že už brzy vstane z vozíku a k chůzi bude potřebovat berle.

Související články

Další články