Ne každý pes je nejlepším přítelem člověka. O této smutné pravdě se nedávno přesvědčil jistý ochrnutý muž z Arkansasu, který se – v naději, že najde oddaného společníka – rozhodl adoptovat „chundelatého a roztomilého křížence“.

Pejsek se však svému novému páníčkovi odvděčil tak, že mu ve spánku ukousl jeden z jeho klenotů. „Probudil jsem se a cítil neobvyklé pálení v rozkroku. Podíval jsem se dolů a zjistil, že ten pes má hlavu mezi mýma nohama. Jeho tlama i tlapy byly od krve. Následně jsem si uvědomil, že mi sežral varle“ řekl nešťastník policii.

Devětatřicetiletý muž byl okamžitě převezen do nejbližší nemocnice, zatímco pes-lidožrout byl testován na vzteklinu a utracen.

Zvláštní je, že v posledních měsících se podobných incidentů odehrálo hned několik, byť ve většině z nich nehrála hlavní roli zvířata. Například v Británii jeden soused druhému ukousnul penis, na Floridě udělala totéž prostitutka svému klientovi a v Číně zemřel nejmenovaný obchodník na šok poté, co mu rozzuřená žena rozdrtila varlata.