Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ochrnutý invalida si pořídil psa, ten mu ukousl varle

Někteří psi rozkoušou vše, na co přijdou…

Ne každý pes je nejlepším přítelem člověka. O této smutné pravdě se nedávno přesvědčil jistý ochrnutý muž z Arkansasu, který se – v naději, že najde oddaného společníka – rozhodl adoptovat „chundelatého a roztomilého křížence“.

Pejsek se však svému novému páníčkovi odvděčil tak, že mu ve spánku ukousl jeden z jeho klenotů. „Probudil jsem se a cítil neobvyklé pálení v rozkroku. Podíval jsem se dolů a zjistil, že ten pes má hlavu mezi mýma nohama. Jeho tlama i tlapy byly od krve. Následně jsem si uvědomil, že mi sežral varle“ řekl nešťastník policii.

Devětatřicetiletý muž byl okamžitě převezen do nejbližší nemocnice, zatímco pes-lidožrout byl testován na vzteklinu a utracen.

Zvláštní je, že v posledních měsících se podobných incidentů odehrálo hned několik, byť ve většině z nich nehrála hlavní roli zvířata. Například v Británii jeden soused druhému ukousnul penis, na Floridě udělala totéž prostitutka svému klientovi a v Číně zemřel nejmenovaný obchodník na šok poté, co mu rozzuřená žena rozdrtila varlata.

Související články

Další články