Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ochránce týraných žen Zdeněk Macura se chce dostat do kalhotek zkrachovalé striptérky Reginy! Je tohle náhrada za Bartošovou?

Je tohle nový pár?
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 29 fotografií
Tohle opravdu nikdo nečekal. V reality show Prostřeno se potkaly dvě naprosto rozdílné postavičky, mezi kterými možná vzniká něco pěkného. Ochránce týraných žen a hlavní promotér paletových chaloupek Zdeněk Macura se totiž zamiloval do éterické Reginy Holáskové. Co tihle dva mezi sebou mají?

Jak se zdá, tak kulinářská show Prostřeno dává dohromady takové lidi, kteří by se patrně v normálním světě nepotkali. Minulý týden proběhlo opravdu unikátní Prostřeno, kde o zábavu nebyla rozhodně nouze. Ovšem stalo se něco, co by nikdo neočekával.

Ochránce týraných žen a autor paletových chaloupek, Zdeněk Macura se bezhlavě zamiloval do striptérky Reginy Holáskové.

Už od prvního večera po ní nenápadně pokukoval. Zdeněk má nejspíše pro blondýnky opravdu slabost. Jeho bývalá přítelkyně Vladěnka, kterou Zdeněk zachránil, byla blondýna a před ní ještě Iveta Bartošová (50).

Jak se zdá, tak ve Zdeňkově životě hrají blondýny velkou roli. To koneckonců potvrzuje i Regina Holásková, kterou je Macura naprosto konsternován.

Sám na kameru přiznal, že Regina je velmi zvláštní osoba a že ho svým způsobem přitahuje. Při další večeři nešlo přehlédnout, jak ochránce týraných žen o Reginu usiloval. Letmé polibky nebo objímání nešly přehlédnout.

Regina je rázná žena a nenechá si jen tak něco líbit. Sama řekla, že kdyby Zdeněk nebyl inteligentní a jednalo by se o nějakého hulváta, určitě by na sebe nenechala takto sahat. Takže tím dala vlastně najevo, že Zdeněk je velká výjimka a měl by si toho náležitě vážit. Mohlo se totiž také stát, že místo pěkných slov by mu na tvář přistálo pár facek.

Jak se zdá, tak Regině vůbec nevadí Zdeňkova náklonnost a doteky. A Macura se nosí jako pyšný páv. Jestli se tihle dva dají dohromady, tak to bude opravdu zajímavý páreček.

Související články

Další články