Jak se zdá, tak kulinářská show Prostřeno dává dohromady takové lidi, kteří by se patrně v normálním světě nepotkali. Minulý týden proběhlo opravdu unikátní Prostřeno, kde o zábavu nebyla rozhodně nouze. Ovšem stalo se něco, co by nikdo neočekával.

Ochránce týraných žen a autor paletových chaloupek, Zdeněk Macura se bezhlavě zamiloval do striptérky Reginy Holáskové.

Už od prvního večera po ní nenápadně pokukoval. Zdeněk má nejspíše pro blondýnky opravdu slabost. Jeho bývalá přítelkyně Vladěnka, kterou Zdeněk zachránil, byla blondýna a před ní ještě Iveta Bartošová (50).

Jak se zdá, tak ve Zdeňkově životě hrají blondýny velkou roli. To koneckonců potvrzuje i Regina Holásková, kterou je Macura naprosto konsternován.

Sám na kameru přiznal, že Regina je velmi zvláštní osoba a že ho svým způsobem přitahuje. Při další večeři nešlo přehlédnout, jak ochránce týraných žen o Reginu usiloval. Letmé polibky nebo objímání nešly přehlédnout.

Regina je rázná žena a nenechá si jen tak něco líbit. Sama řekla, že kdyby Zdeněk nebyl inteligentní a jednalo by se o nějakého hulváta, určitě by na sebe nenechala takto sahat. Takže tím dala vlastně najevo, že Zdeněk je velká výjimka a měl by si toho náležitě vážit. Mohlo se totiž také stát, že místo pěkných slov by mu na tvář přistálo pár facek.

Jak se zdá, tak Regině vůbec nevadí Zdeňkova náklonnost a doteky. A Macura se nosí jako pyšný páv. Jestli se tihle dva dají dohromady, tak to bude opravdu zajímavý páreček.