Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ochránce odvysílal nejdramatičtější díl: Ještě teď se třesu, shodují se diváci

Hlavní roli v seriálu Ochránce hraje Lukáš Vaculík.
Zdroj: Se souhlasem ČT
+ Dalších 5 fotografií
Reakce diváků

Lukáš Vaculík se v každém díle seriálu Ochránce věnuje jednomu případu ze školního prostředí. Tentokrát musel řešit tragickou událost, kdy se na příměstském táboře málem utopil žák základní školy. Lidé v komentářích se po skončení dílu shodovali, že byl vůbec tím nejnapínavějším a nejsilnějším ze všech.

Ombudsman Aleš Pelán v podání herce Lukáše Vaculíka musel v seriálu Ochránce řešit další zapeklitý úkol. Na příměstském táboře se málem utopil žák místní základní školy. Zatímco ležel v kómatu, odpovědným učitelkám hrozilo trestní stíhání a také se musely vypořádat s nenávistí místních. Proto přišel na scénu ombudsman Pelán, který situaci vyřešil.

Dramatický a silný příběh

Výkon Lukáše Vaculíka již od prvního dílu hodnotí diváci kladně. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Ale ještě více se lidé zaměřili na příběh, který byl pro většinu asi tím nejsilnějším ze všech. „Nedovedu si vůbec představit, že by se mi dítě nevrátilo ze školy nebo z tábora. Dnes asi neusnu,” zareagovala jedna z uživatelek na sociálních sítích.

„To bylo hodně silný, ještě se třesu,” napsal další. To byl díl, ze kterého se budu dlouho dostávat,” přidala se další komentující. „Opět skvělé herecké výkony. Za mě zatím nejlepší díl,” uvedl další. „Pro ty učitelky to musí být trauma, které si ponesou už celý život. Žádný trest nebude už tak bolestný, jako žít s tímto pocitem, že mi zemřelo svěřené dítě,” dodal další. 

Související články

Další články