Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Ochránce Bartošové Macura jako agent FBI: Z exmanželky Rychtáře udělal špionku a koupil jí tajné zařízení!

Zdeněk Macura pomáhal exmanželce Josefa Rychtáře Darině získat nějaké
důkazy.

Exmanželka Josefa Rychtáře (55) Darina Nová (55) stále čeká na to, až se její bývalý muž dostaví spolu s Ivetou Bartošovou (47) k soudu, kde má zpěvačka svědčit ve věci urážek na adresu Nové a její právničky. Ještě než byla Darina (dříve Rychtářová) rozvedena, snažila se policii a soudu dokázat, že ji Rychtář několikrát fyzicky napadl.

Zdeněk Macura (39), který ve snaze zachránit Bartošovou před údajným Rychtářovým útokem sám několik ran schytal, se rozhodl v té době s paní Darinou spojit a pomoct jí získat proti útočníkovi důkazy o jeho agresivitě. „Koupil jsem Darině takové nahrávací pero, protože mi sama říkala, kolikrát byl na ni Rychtář hrubý a jak se bojí i to pero použít, aby jí neublížil, kdyby zjistil, že ho má,“ řekl eXtra.cz Macura.

Příběh, který zdaleka ještě nemá konce a jehož scénář by nechápali ani agenti Mulder a Scully, bude pokračovat už v polovině června, kdy má být další stání u Obvodního soudu pro Prahu 10.

Mohlo by vás zajímat

Další články