Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ochotské zbyly oči pro pláč: Lukáš Rosol požádal o ruku svou sexy blondýnku!

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Tenista Lukáš Rosol (32) už dávno hodil za hlavu své nepovedené manželství a rozvod s moderátorkou Michaelou Ochotskou (33), se kterou má syna Andrého (2). Po necelém roce vztahu s bývalou tenistkou Petrou Kubinovou (23) ji požádal o ruku.

Už je to nějakou chvíli, co se rozpadlo manželství tenisty Lukáše Rosola (32) a moderátorky Míši Ochotské (33). Lukáš přilil olej do ohně, když se nechal nachytat se svou milenkou, fitness trenérkou Anetou Znamenáčkovou, už začátkem roku 2017. Manželé se oficiálně rozvedli na podzim 2017.

Není to ani rok, co ukončil jedno manželství a už se hrne do dalšího s mladičkou přítelkyní, Petrou Kubinovou, se kterou tvoří pár od léta 2017. I když Lukáš tvrdí, že se znají 7 let, je to na svatbu celkem brzy.

Petra je bývalá tenistka, a tak Rosol doufá, že do jeho života vnese nový a svěží start. Jelikož si tolik rozumí, věří, že se mu bude po jejím boku dařit i v kariéře. „Známe se už asi sedm let. Hrávala dříve tenis a v juniorech byla celkem úspěšná. Bohužel jí kariéru přerušilo zranění, o to pro ni pak bylo těžší se vracet zpátky,“ prozradil Rosol webu tenisovysvet.cz.

„Ví přesně, kdy má fandit a jak mě má při zápase podpořit. Jsem šťastný, že tady může být se mnou.“

Související články

Další články