Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ochotská vzpomíná na kariéru moderátorky? Synovi ukazuje krásnou minulost!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 37 fotografií
Rozhodně patřila ke skvostům televizní obrazovky, jde ale o dávnou minulost! Michaela Ochotská (32) před čtyřmi lety dala sbohem televiznímu zpravodajství, když se rozhodla opustit nejsledovanější tuzemskou stanici. Teď vzpomínky pouští synovi Andrému už jen na tabletu...

Kariéra Ochotské na televizi Nova započala v roce 2008, když nastoupila coby náhradnice za těhotnou Lucii Borhyovou. Předtím se Míša proslavila jako herečka v oblíbeném seriálu Pojišťovna štěstí. Moderátorskou dvojici tvořila s Pavlem Dumbrovským, který z Novy odešel po 14 letech v dubnu 2012.

Tehdy se šuškalo, že Ochotská po Borhyové moc šancí nemá a mnozí jí věštili krátkou televizní budoucnost. Kráska ale překvapila, když na sobě začala hodně pracovat a nakonec ve zpravodajství vydržela dlouhých pět let.

Teď svou roli moderátorky ukazuje svému synovi na tabletu. „Maminkooo, pustit maminku,“ napsala rozvádějící se Míša ke snímku, na němž její syn André, kterého má s tenistou Lukášem Rosolem, sleduje maminku na videu z doby, kdy opravdu na obrazovce zářila. Návrat Michaely zpět na obrazovku se aktuálně blíží nule, ze hry je už hodně dlouho, ale i tak se jako jedna z mála půvabných žen může pyšnit tím, že její tvář každý den sledovaly miliony televizních diváků.

Související články

Další články